19 Сер 2022, 11:09

Бізнес і війна. Щотижневий дайджест добрих справ

Бізнес продовжує активно «воювати» на своєму гуманітарному фронті, підтримуючи ЗСУ та тих, кому допомога дуже необхідна. MMR пропонує щотижневий Дайджест добрих справ та зі свого боку дякує бізнесу за активну позицію.

Єгор Крутоголов передав антидрон захисникам Миколаєва

Актор «Дизель Шоу» на телеканалі ICTV Єгор Крутоголов поділився новим волонтерським досягненням своєї команди. Цього разу «дизелі» ініціювали збір коштів для ЗСУ і на отримані донати придбали антидрон.

Понад 2,5 млн гривень було спрямовано на підтримку ЗСУ завдяки ініціативі Perekhid Outdoor «Ти підтримуєш ЗСУ, а ми — твій бізнес»

Після запровадження в липні ініціативи оператора зовнішньої реклами Perekhid Outdoor «Ти підтримуєш ЗСУ, а ми — твій бізнес» компаніям, які надають підтримку ЗСУ, вдалося зекономити на власному просуванні більш ніж 2,5 млн грн. Уже понад 100 компаній розмістили свою рекламу за 1 гривню в Києві, Львові, Житомирі, Сумах, Черкасах і Кропивницькому. Perekhid Outdoor продовжує ініціативу до кінця 2022 року.

Благодійна акція від «ЕКО МАРКЕТ» та Злати Огнєвич

З 15 серпня в усіх магазинах мережі «ЕКО Маркет» в м.Київ та Київській області стартувала спільна з українською співачкою Златою Огнєвіч благодійна акція «Купуйте браслет – даруйте добро». Місія проекту — допомогти жінкам та дівчатам, що постраждали від війни. Купуючи товари партнерів, які виділені спеціальним цінником, покупець має змогу придбати браслет ручної роботи за акційною ціною 59 грн. або він може окремо придбати браслет за 150 грн. Вилучені кошти від продажу браслетів за виключенням податків будуть передані в благодійний фонд.

Проміжні підсумки благодійної акції — клієнти VARUS зібрали понад 170 000 грн

1 серпня мережа супермаркетів VARUS запустила акцію на підтримку ініціативи “Дитинство без війни”. Станом на 15 серпня завдяки небайдужості клієнтів мережі зібрано 170 379 грн. Зібрані в рамках акції кошти йдуть для подальшої евакуації дітей-сиріт до Туреччини та утримання їх там.

Абоненти Volia перерахували на допомогу ЗСУ вже понад пів мільйона гривень

Компанія удосконалила власну бонусну систему «Volia Бонус» для того, щоб абоненти могли перераховувати накопичені бонуси на підтримку української армії, абоненти почали одразу долучатися. На середину серпня, за програмою “Volia бонус”, абонентами Volia на потреби ЗСУ, було перераховано вже більше 500 тис грн.

Intetics подвоює кошти, зібрані командою для підтримки України під час війни

Міжнародна IT компанія Intetics продовжує підтримувати українців з початку воєнного конфлікту на території України. Завдяки активній допомозі команд з різних локацій та опції збільшення вдвічі компанією зібраних донатів були закриті актуальні потреби для військових частин на передовій, а також для чималої кількості благодійних фондів. Наприклад, було придбано портативну зарядну станцію для військових у Харківській області, безпілотний літальний апарат для військових ССО на півдні України, прилад нічного бачення, підставки під кулемети та гранатомети.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео