11 Січ 2024, 16:19

Billboard присвятив видання транс-людям Бразилії, які пережили своє 30-річчя

Протягом чотирнадцяти років Бразилія все ще посідає перше місце у світі за кількістю вбивств транс-людей. Дані зі Звіту про вбивства і насильство проти бразильських трансвеститів і транссексуалів, яку підготувала Національна асоціація трансвеститів і транссексуалів, підкреслили обмежену тривалість їх життя: вік більшості жертв насильства в Бразилії становить від 18 до 29 років.

У той час як деякі з них досягають успіху в підлітковому та двадцятирічному віці, інші вважають, що просто дожити до 30 років — це вже тріумф. Саме тому Billboard Brazil запустив проєкт «Over 30».

Це спеціальне видання, що представило список з 30 бразильців, які стали загальновідомими у своїх галузях, користуються повагою у своїх громадах та є лідерами у боротьбі з трансфобією в Бразилії. Проєкт має на меті привернути увагу до транс-людей і трансвеститів, які подолали статистику насильства, пережили своє тридцятиріччя і стали загальновідомими у своїх галузях.

На обкладинці видання зображені актриса, співачка і ведуча Пепіта, співачка Мел Гонсалвес, співачка, авторка пісень, бізнесвумен і вчителька Ракель.

Проєкт «Over 30» поширюватиметься не лише через друкований журнал, але й через інші канали: зовнішню рекламу, диджитал медіа, контент в соціальних мережах і навіть сингл, спільно створений героями січневої обкладинки, який буде випущений у січні.

Концепція «Over 30» була розроблена креативним агентством Lew’Lara\TBWA та маркетинговою агенцією Mynd.

«Хоча цей проект був викликаний трагічною і жахливою ситуацією, ми постаралися перетворити його на свято творчих талантів цієї спільноти. У той час як частина суспільства радіє успіху до 30 років, ми висвітлюємо тріумфи, які переважують просто славу і гроші: дожити до 30 років — це все ще важке досягнення для бразильських транссексуалів. Працювати з такими блискучими людьми, як Аріель Нобре, Ракель, Пепіта та Мел, було великим привілеєм і справжнім навчальним процесом. На їхніх прикладах ми тепер можемо розвивати нові транс-таланти, які відтепер будуть відзначатися щороку», — додає Тьяго Лакорте, креативний директор Lew’Lara\TBWA.

«Over 30» також прагне відкрити нові можливості для транс-спільноти, закликаючи до ефективних змін у суспільстві. Весь процес створення цієї ініціативи включав членів транс-команди, всіх професіоналів, які працюють у сфері творчості, розробки, репортажу, фотографії, макіяжу, стилістики та продакшну.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео