27 Січ 2023, 10:36

Білборди у Великобританії зображують зошит, лінії якого перетворені на колючий дріт

St Luke’s, лондонська незалежна рекламна агенція, випустила гостру рекламу в пресі і постер, присвяченого Дню пам’яті жертв Голокосту, 27 січня 2023 року.

Щороку на річницю звільнення Освенциму 27 січня Фонд пам’яті жертв Голокосту закликає людей не лише згадати про жертв Голокосту, але й отримати уроки з цих трагічних подій.

St Luke’s створив простий візуальний зв’язок між колючим дротом, який став символом таборів, у яких відбувалися ці звірства, та зошитами, в які можна записувати уроки. Графічне зображення наводить погляд на заголовок: «Які уроки ми можемо отримати з Голокосту?».

Олівія Маркс-Волдман, виконавчий директор HMDT, коментує: «Ми прагнемо отримати уроки з геноциду, щоб побудувати краще майбутнє, тому що геноцид не відбувається просто так — він завжди є результатом сталого процесу, який може початися, якщо дискримінація, расизм і ненависть не перевіряються та не запобігаються. Має бути ще багато зроблено для створення більш безпечного майбутнього, і HMD, як попередження з історії та визнання сьогодення, грає в цьому свою роль».

Річард Денні, головний креативний директор St. Luke’s, каже: «Фонд Дня пам’яті жертв Голокосту невпинно працює, щоб нагадати та розповісти всім нам про шість мільйонів євреїв, убитих під час Голокосту та наступних геноцидів у всьому світі. Ми сподіваємося, що наша робота та підтримка проллють світло, щоб ми могли більше дізнатися про ціну геноциду в усьому світі».

Ед Палмер, керуючий директор агенції St. Luke’s, додає: «День пам’яті жертв Голокосту — це не тільки вшанування тих, хто загинув під час Голокосту, але й вивчення уроків з минулого, щоб ми могли допомогти побудувати більш безпечне майбутнє. Ми сподіваємось, що наша робота може допомогти спровокувати людей на подальше вивчення цієї важливої теми».

Реклама буде розміщена в національній пресі The Metro і на ключових діджитал майданчиках просто неба в Лондоні, Ковентрі, Халле та Ліверпулі, запрошуючи глядачів у цей важливий день до Фонду пам’яті жертв Голокосту дізнатися більше про події минулого. St Luke’s працював з медіа-агентством the7stars, щоб забезпечити безпеку простору.

У Великій Британії люди беруть участь у загальнонаціональному заході, присвяченому Дню пам’яті жертв Голокосту, коли знакові будівлі та пам’ятки спеціально засвічують під час цієї потужної національної події пам’яті та солідарності. Люди по всій країні запалять свічки та поставлять їх у вікна, щоб пам’ятати тих, хто був убитий, і протистояти упередженості та ненависті сьогодні.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео