04 Лип 2023, 17:48

Батьки-засновники США виступили на захист драг-квінс

Напередодні Дня незалежності США, яке святкується 4 липня, світовий тур RuPaul’s Werq the World Tour, у якому беруть участь драг-квінс, та креативне агентство Voss Entertainment виступили проти законопроєктів, що стосуються драг-перформерів, розмістивши яскравий білборд на Таймс-сквер.

RuPaul закликає людей підтримати місцеву благодійну організацію ЛГБТК+ на тлі нового законодавства в США, яке націлене на драг-перформерів, забороняючи їхні шоу в будь-якому громадському місці. Американський союз громадянських свобод наразі відстежує близько 500 законопроєктів, спрямованих проти ЛГБТК+ в країні.

Щоб показати, наскільки безглуздою є цензура, на білборді від креативної агенції Uncommon зображено картину 18-го століття, на якій батьки-засновники підписують Декларацію незалежності, а також заяву, написану яскраво-рожевим кольором, про те, що драг-культура захищена Першою поправкою так само, як і творчі форми самовираження, такі як танець, мода та музика.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

Цей білборд має на меті підвищити обізнаність та показати лицемірство правих діячів, які використовують риторику Батьків-засновників США для прийняття законопроєктів, що суперечать свободам, за які вони боролися.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео