21 Сер 2023, 15:31

Байден чи Зеленський: у кого найбільша кількість підписників серед світових лідерів

Соцмережі – це гарний інструмент комунікації для політиків, бо саме тут знаходяться потенційні виборці. Аналітичний портал «Слово і діло» опублікував інфографіку, де можна побачити, скільки підписників у соцмережах у деяких лідерів держав.

Лідерами рейтингу серед світових лідерів за кількістю підписників є прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді, президент США Джо Байден та президент Індонезії Джоко Відодо.

Моді має 91 млн фоловерів у Twitter, 77,5 млн підписників у Instagram і 48 млн – у Facebook. Байден має по два акаунти у Facebook, Twitter та Instagram – президентський та політичний. На сторінки американського лідера у Facebook підписано по 11 млн осіб, у Twitter – 32 млн та 37,3 млн. В Instagram Байден має 19,6 млн та 17,4 млн підписників. Відодо має 54,3 млн підписників в Instagram, а його Twitter та Facebook читають 19,9 млн та 10 млн користувачів відповідно.

Після них йде президент України Володимир Зеленський, який має 16,9 млн підписників в Instagram, 7,3 млн користувачів Twitter та 3,2 млн – Facebook.

На п’ятому та шостому місці знаходиться президент Бразилії Луїз Інасіо Лула да Сілва з 13 млн підписниками в Instagram, 8,1 млн підписників у Twitter і 5,6 млн – у Facebook та президент Мексики Андрес Мануель – по 10 млн підписників у Facebook та Twitter і 1,2 млн в Instagram відповідно.

Сьоме місце займає прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо, який має 8,6 млн підписників у Facebook, 6,4 млн користувачів Twitter і 4,1 млн – Instagram. Після Трюдо йде президент Франції Еммануель Макрон. Він має 9,4 млн фоловерів у Twitter, 4,7 млн – у Facebook, 3,2 млн – у Instagram.

Дев’яте та десяте місця посідають прем’єрка Італії Джорджії Мелоні з 2,8 млн осіб у Facebook та менше 2 млн підписників у Twitter та Instagram та британський прем’єр Ріші Сунак з 2 млн і 1,9 млн користувачів у Twitter та Instagram і 0,5 млн користувачів у Facebook відповідно.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц займає у рейтингу одинадцяте місце. Він має два акаунти в Instagram з 1,9 млн і 0,2 млн підписників, у Twitter у нього 0,8 млн підписників. Facebook-сторінка має лише 0,1 млн підписників.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео