23 Тра 2023, 11:44

Apple створив гігантські зображення тиранозавра рекса та інших на природних ландшафтах

Кампанія Apple натякнула на початок другого сезону документального серіалу «Доісторична планета».

Художник-натураліст Девід Попа працював разом з Apple TV+ над створенням серії гігантських зображень трьох культових динозаврів: тиранозавра рекса, трицератопса та гацегоптерікса.

Масштабні мурали у США, Англії та Фінляндії демонструють найбільш достовірне та правдиве зображення того, як би виглядали ці неймовірні тварини. Кожен з малюнків виконаний з використанням природних матеріалів, включаючи земляні пігменти, мелені черепашки, деревне вугілля та місцеву крейду.

Про проект художник прокоментував: «Для мене було честю створити ці інсталяції на честь прем’єри другого сезону «Доісторична планета». Моєю метою було повернути динозаврів до життя, зобразивши їх у ландшафтах, які вказують на їхнє природне середовище існування мільйони років тому, і показати, як вони повертаються зі скам’янілого стану».

«Для мене, як для художника, який захоплюється природою та антропологією, було справді захоплюючим викликом зробити крок у сферу палеонтології. Я сподіваюся, що всі отримають задоволення від цих робіт і надихнуться дізнатися щось нове про цих неймовірних істот, дивлячись «Доісторичну планету».

Другий сезон популярного шоу включає п’ять епізодів, які переносять глядачів на 66 мільйонів років назад.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео