14 Чер 2023, 12:19

«Агенти крові» оголосили переможців конкурсу постерів ARTDONATION 2023

Вже четвертий рік поспіль ГО «Агенти крові» організовують конкурс постерів до Всесвітнього дня донора крові. Цьогоріч темою конкурсу став заклик до регулярного донорства: «Системне донорство — як культурна норма».

122 учасники з 12 країн світу, куди розкидала їх війна, подали свої роботи, а дехто навіть кілька робіт. Конкурс зібрав 176 постерів, з яких журі виокремило 30 креативів короткого списку переможців. Найкращі роботи будуть представлені на виставках у ТЦ River Mall та Київському метрополітені на станції «Золоті ворота». 

Роботи оцінювали: ілюстратор Сергій Майдуков, співзасновниця креативної агенції SPIILKA Настя Жеребецька, дизайн-директор Projector Institute Гліб Капоріков, незалежна арт-директорка Інна Алімова, радниця з благодійності та філантропії Євгенія Мазуренко та засновниця ГО «Агенти крові» Олена Балбек. 

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Переможці за рішенням журі:

  • 1 місце — Аліна Тищук;
  • 2 місце — Анна Сирота;
  • 3 місце — Оля Дятлова

Усі троє отримають безкоштовний річний доступ до бібліотеки лекцій креативного Інституту Projector. У додаток до цього переможниця 1 місця отримає планшет Lenovo Tab P12 Pro 8/256 5G + Pen, а другого місця — книгу The Art Of Ukrainian Sixties від видавництва Osnovy.

За результатами глядацького голосування, перемогли:

  • 1 місце — Сімона Тон;
  • 2 місце — Олександра Гаріна;
  • 3 місце — Аліна Ковтун. 

Вони отримують можливість безкоштовно навчатися в Hillel IT School на курсі Основи Web дизайну або UI/UX Design Pro, на вибір. 

Автори креативів з короткого списку переможців також отримають приз від українського конструктора Weblium Ukraine, а саме промокоди для користування сервісом. 

Тридцять робіт, котрі увійшли до короткого списку переможців традиційно стануть виставкою у центрах здачі крові у Львові, Дніпрі та Одесі, а також візуальним закликом до донорства на сітілайтах Києва та в мережах магазинів Сільпо за адресою вулиця Павла Тичини, 1в та Ярославська, 56а.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео