04 Сер 2023, 12:17

2 500 кг корму для безпритульних тварин та протези для Superhumans: щотижневий дайджест добрих справ

Бізнес продовжує активно «воювати» на своєму гуманітарному фронті, підтримуючи ЗСУ та тих, кому допомога дуже необхідна. MMR пропонує щотижневий Дайджест добрих справ та зі свого боку дякує бізнесу за активну позицію.

Педан і Байдак поїдуть з “НеЛекціями” про мінну безпеку та здоров’я до молоді на схід та південь України

Олександр Педан і Василь Байдак проведуть сто “НеЛекцій” про мінну безпеку та здоров’я для підлітків та молоді на сході та півдні України. Під час цих офлайн-зустрічей вони обговорять простою та доступною мовою  важливі теми: мінна безпека та освіта, фізичне та ментальне здоров’я. Мета проєкту “НеЛекції” – дати підліткам та молоді максимум безпекової інформації, аби у випадку виявлення невідомих предметів вони знали чіткий алгоритм дій і розуміли наслідки.

VARUS разом із клієнтами зібрали кошти на 2 500 кг корму для безпритульних тварин

Мережа VARUS разом із фондом Happy Paw передали 2 500 кг корму для безпритульних тварин. Кошти на допомогу зібрали завдяки клієнтам та партнерам у рамках благодійної акції “Доброгривня для хвостатиків”. Протягом місяця, з 18 травня по 21 червня 2023 року, акція проходила в усіх супермаркетах VARUS. У рамках благодійної ініціативи 1 гривню з продажу кожної пачки корму брендів Purina ONE, Whiskas та Brit спрямовували на допомогу пухнастикам у притулках.

Країна рідних сердець: дитячі персонажі закликають підтримати збір 3 000 000 грн на ремонт опікового центру «Незламні»

З 1 серпня до 15 вересня 2023 року в мережі мультимаркетів «Аврора» триватиме благодійна кампанія «Країна рідних сердець», що має на меті підтримати маленьких пацієнтів та зібрати 3 000 000 грн на ремонт дитячого опікового центру у м. Львів «Незламні» («Unbroken»). У реабілітаційному центрі дорослі та діти, безоплатно отримують комплексну кваліфіковану медичну допомогу. Від лютого 2022 року тут пролікували понад 15 тисяч поранених українців. Головними героями кампанії «Країна рідних сердець» стали вже знайомі дітям персонажі – Джойки. Вони нагадують про важливість підтримки та надихають на добрі справи навіть в складні часи.

АЛЛО передала перші 10 млн грн на протези для Superhumans

Впродовж червня та липня 2023 року компанія АЛЛО передала 10 млн гривень на виготовлення сучасних високофункціональних протезів для пацієнтів медичного центру Superhumans, які внаслідок російської агресії отримали мінно-вибухові травми. Це стало можливим завдяки благодійній програмі «Маленькі кроки до великого руху», за умовами якої компанія АЛЛО відраховує з кожного проданого смартфона 100 гривень на користь пацієнтів медцентру.Вже троє підопічних Superhumans отримали сучасні біомеханічні протези, а наступні Суперлюди проходять дообстеження. 

Байдак та Трембовецький коментуватимуть Game4Ukraine на альтернативній доріжці

5 серпня о 20:00 на Стемфорд Бридж відбудеться благодійний матч Game4Ukraine. Онлайн-трансляцію можна переглянути на MEGOGO. Зустріч організовує фандрейзингова платформа UNITED24 спільно з ФК Челсі та компанією Legends. Мета івенту – зібрати кошти на відбудову Михайло-Коцюбинського ліцею в Чернігівській області, який 4 березня 2022 року обстріляли російські війська. До коментування гри на альтернативній доріжці MEGOGO доєднаються коміки Василь Байдак та Костянтин Трембовецький.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео