12 Кві 2024, 11:36

1,5 млн грн на відбудову гімназії та пальне для Харківщини: щотижневий дайджест добрих справ

Бізнес продовжує активно «воювати» на своєму гуманітарному фронті, підтримуючи ЗСУ та тих, кому допомога дуже необхідна. MMR пропонує щотижневий Дайджест добрих справ та зі свого боку дякує бізнесу за активну позицію.

1 500 000 грн з продажу колекції іграшок BORSCH передали через UNITED24 на відбудову гімназії в Дніпропетровській області

У межах благодійного проєкту з антистрес-іграшками BORSCH компанія KIDDISVIT переказала 1 500 000 грн через фандрейзингову платформу UNITED24 на відбудову Великокостромської гімназії в Дніпропетровській області. Героями благодійної колекції іграшок BORSCH стали інгредієнти української національної страви: картопля, капуста, морква, буряк та інші. Придбати їх можна у кількох національних мережах та на сайті компанії. Наразі продали вже 150 000 іграшок, кошти з яких допоможуть відбудувати зруйновану школу.

АЗК WOG передала 50 000 літрів пального на підтримку роботи критичної інфраструктури Харківщини

Мережа АЗК WOG передала 50 000 літрів пального на підтримку роботи критичної інфраструктури Харківщини. Цей обсяг буде спрямований на підтримку безперебійної роботи генераторів на обʼєктах критичної інфраструктури регіону.

Опануйте вау-маркетинг та прокачайте креативну стратегію вашого бренда на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+.

25 червня понад 30 спікерів з Ощадбанку, Укрзалізниці, Kernel, Intertop, CHER’17, Vandog Agency та інших компаній поділяться найкращими маркетинг-практиками та креативними кейсами, які вражають весь світ.

Забронювати участь
«Бабусю, how are you?»: для людей літнього віку запустили безкоштовні онлайн-курси англійської

Мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр запустила набір на безкоштовні онлайн-курси англійської мови для людей літнього віку. Студенти віком від 60 років зможуть опанувати мову «з нуля» (здобувши рівень А0) завдяки спеціально розробленій програмі навчання, або ж покращити знання до рівнів А1 та А2. Усі заняття проходитимуть на базі онлайн-платформи освітньої мережі. Долучитися до онлайн-курсу можуть українці та українки віком від 60 років з будь-якого населеного пункту. Для реєстрації на навчання достатньо заповнити коротку гугл-форму за цим посиланням.

50 млн гривень на 2-й Пульстрон від АЗК ОККО

Фонд компетентної допомоги армії «Повернись живим» спільно з АЗК ОККО розпочали збір «ОКО ЗА ОКО 3», метою якого є акумулювання 500 мільйонів гривень для Десантно-штурмових військ.      З кожного літра у бак PULLS мережа передає 1 грн на Пульстрони. Загалом на лічильнику вже 100 млн. Попереду 8 комплексів виявлення та знищення. Один Пульстрон = понад 40 одиниць зброї та техніки: FVP-дрони різних типів, бомбери із тепловізійними камерами та боєкомплектом, розвідувальні БпЛА, радіостанції, прохідні пікапи і т.д. Це саме те, що треба для Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео