29 Чер 2023, 15:10

Чому люди так люблять грати в лотереї?

Лотерея по праву може вважатися однією з найдавніших ігор, у які грають люди. Правила її могли мінятися, проте принцип залишався незмінним. Він полягає у тому, що гравцям потрібно вгадати комбінацію чисел, яка буде випадати з мішечка або лототрону. І перемагає той, хто вгадав найбільшу кількість номерів.

Попри те, що сьогодні з’явилося так багато різних видів розваг на будь-який смак, багато українців продовжують реєструватись на сайті УНЛ – лотереї залишаються популярними з ряду причин. Яких саме? Про це ми й поговоримо далі.

5 причин грати в лотерею

Що ж спонукає людей знову і знову купляти лотерейні білети? Ми зібрали п’ять найпоширеніших причин, які називають гравці.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

  1. Цікаві розваги тепер вдома. Для того, аби зіграти в лотерею, вам не потрібно навіть виходити з кімнати. Це максимально зручно для тих людей, хто втомлюється на роботі та бажає провести відпочинок у більш спокійній, проте цікавій атмосфері. Розіграш відбувається онлайн, ви можете спостерігати за трансляцією в інтернеті або по телевізору. Ігри доступні навіть під час пошуку та купівлі лотерейних білетів – усе можна зробити онлайн на сайті УНЛ.
  2. Хороша традиція. Є сім’ї, які з року в рік збираються щотижня чи щомісяця, щоб отримати порцію азарту та перевірити, чия інтуїція працює краще. Навіщо відмовлятися від давніх традицій? Такі вечірні ігри й спостереження за кульками, що випадають з лототрона, цілком можна сприймати як захопливе хобі.
  3. Низька вартість білетів. Похід у кінотеатр чи парк атракціонів може коштувати дорого, у той час, як лотерейний білет коштує 15-20 грн. Більш того, сьогодні існують інші види лотерей, наприклад, швидкі або скретч-лото, де ставки становлять від однієї гривні.
  4. Великі виграші. Не забуваймо про те, що справді спонукає багатьох людей спробувати вгадати комбінацію чисел. Це джекпоти, які подекуди становлять понад 10 млн грн. Звісно, є компанії, які пропонують менший розмір грошової винагороди – але навіть там він може становити кілька десятків тисяч гривень. Тому гроші продовжують залишатися однією з мотивацій, що спонукають людей придбати лотерейний білет.
  5. Можливість перевірити інтуїцію. Зрозуміло, чому повертаються до гри люди, які зірвали джекпот або виграли чималі грошові винагороди. Проте чому ті, хто програє, продовжують купляти лотерейні білети? Все просто: люди вірять в удачу і хочуть випробувати її знову. Лотерея – не лише веселі розваги, але й порція азарту, якого так бракує багатьом у повсякденному житті.

Кому не варто грати в лотереї?

Якщо в більшості випадків гравці сприймають лотерейну гру в першу чергу як спосіб цікаво та весело провести дозвілля, відпочити після роботи та побути з родиною, то існує й інша ситуація. Наприклад, коли люди купляють лотерейні білети, щоб заробити. І це велика помилка. 

Так, джекпоти на деяких платформах сягають кількох мільйонів гривень. Цього часто достатньо, щоб розібратись з боргами та в цілому покращити своє фінансове становище. Однак не варто забувати й про те, що лотереї працюють виключно за принципом випадкових чисел. Тобто ви не можете бути на 100% впевненими у своїй перемозі. Як і не можете фактично повпливати на виграш.

Тому, якщо у вас скрутне фінансове становище, краще не сприймати лотерею як інструмент розв’язання проблем. Краще пошукати більш надійні методи отримання грошей.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео