12 Сер 2021, 11:14

Як ми створили віртуального Позитива для футбольної реклами сухариків Flint

«Футбол без снеків — це як борщ без пампушок, як спека без кондиціонера, як робочий чат без мемів: в принципі, жити можна, але буде зовсім не те».

Саме про це OMG agency подумали після того, як отримали бриф від Flint. Завдання стояло, на перший погляд, цілком прозаїчне — розробити ідеї для рекламних футбольних роликів продукту Flint «Grenki».

У «життя» бренду OMG agency занурені повністю, тому відразу стало зрозуміло, що головний челендж полягає не в тому, щоб створити хорошу рекламу, а в тому, щоб ця реклама залишилася в рамках його загальної комунікаційної стратегії. Словом, потрібно було залишитися веселими, вільними, яскравими, які «забивають на трабли» (якщо хтось неймовірно не пам’ятає, головний слоган бренду саме такий — «забив на трабл!») і в той же час створити на 100% футбольну історію.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

Ну і що тут надприродного, спитайте ви. Навіть якщо не спитаєте, відповімо — Позитив. Саме його бренд обрав як амбасадора на 2021 рік, тому що Flint = Позитив. Розумієте, так?:) Тому вся рекламна кампанія за будь-якого розкладу повинна була вишиковуватися навколо нього.

Але вистачить лірики, перейдемо до фактів. Агентство прийняло рішення розділити глобальну футбольну історію на дві частини: одну присвятити реальному футболу, а другу — віртуальному, бо це дві основні ситуації споживання грінок.

Із «реальною футбольною історією» все було не так складно: усі ролі виконував Льоша Позитив. Він був буквально СКРІЗЬ.

OMG agency створило ламповий 30-секундний мінікліп, трек для якого написав сам Олексій. Слоган говорив «Є Flint — є футбол». 

Це картинка, яку хочеться перемотати/переглянути/переслухати. Динаміка, занурення, хрускіт пачки, драйв — все, що потрібно для ідеального футбольного вечора перед телевізором. Втім, розповідати можна скільки завгодно, краще просто подивіться.

Хочеться віддати належне Льоші Позитиву за його самовіддане прагнення виконати усі футбольні трюки самостійно. Знімали їх уже вночі, але це було незабутньо. Дуже хочеться поділитися частинкою бекстейджа:

Але з другим роликом знімальна історія вийшла ще ефектнішою, оскільки нас не залишало бажання дозволити Льоші приміряти на себе всі можливі ролі. І ми вирішили втілити у життя віртуального Позитива! Звичайно, з постпродакшеном довелося від душі заморочитися, але результат того вартий!

Футбол об’єднує всіх, хто до нього небайдужий: активних фанатів, уболівальників, які вважають за краще подивитися його вдома з улюбленими грінками Flint, і навіть кіберспортсменів, які виходять грати на віртуальне поле! Віртуальна 3D-модель Льоші Позитива — спосіб показати, що хоч би яким футболом захоплювався: реальним чи віртуальним, грінки просто створені для тебе! Забивай голи на трабли та насолоджуйся грою з FLINT!
Смоліна Ольга
креативний директор Snack Production

Тут динамічна та атмосферна історія теж відбувається під трек Льоші, але в цій історії він стає справжнім героєм легендарної гри FIFA. У ролику віртуальний Позитив передає вогняний пас реальному. Загалом, повне та стовідсоткове занурення у футбол! Ось і сам ролик. Але будьте обережні, його неможливо подивитися лише один раз.

При першому перегляді ми зрозуміли, що ролики повністю відповідають духу бренда. Стильна локація, цікаві рішення з графікою та запальний трек Позитиву разом зіграли дуже органічно та піднесли наші продукти FLINT GRENKI та FLINT PINT як не просто приємне доповнення до гри, а невід’ємну частину футболу. Як можна вболівати за наших і не хрумтіти? Та ніяк! “Є FLINT – Є ФУТБОЛ!”»
Смоліна Ольга
креативний директор Snack Production

До речі, рекламна кампанія доповнилася ще інтерактивним лендингом, для якого спеціально створили шаржі на відомих футболістів. Можна вибрати футболіста і дізнатися, який із 4 смаків грінок підходить тобі найбільше.

Flint — абсолютний лідер у категорії «житні сухарики». Це єдиний бренд, який робить грінки високої якості такого формату у національному масштабі. Їх можна знайти майже в будь-якому магазині країни. А рекламна кампанія тільки посилила позитивні враження від бренда і ще більше вписала його в рівнозначний трикутник справжнього футбольного фаната — футбол-напої-грінки Flint.
Разуваєв Євген
директор з маркетингу Snack Production

Це був справді цікавий та незвичайний проєкт, яким дуже хотілося поділитися. Вкотре довелося переконатися, що сміливі експерименти — це гарна ідея. А ще, що з класною талановитою командою та клієнтом, який завжди відкритий для нових та амбітних ідей (тут хочеться передати привіт Ользі Смоліній та Євгену Разуваеву) можна подолати гори! І ми разом із Flint подолаємо їх ще не раз.

Ми шалено цінуємо бренди, які звертаються до нас за рекламною кампанією і завжди намагаємося зробити все душевно, круто та унікально. Наш бриф — тут.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео