12 Жов 2022, 10:57

ВООЗ розробило проєкт, який допомагає у боротьбі зі стресом

Компанія BetterMe спільно з ГО “Безбар’єрність” з експертною підтримкою ВООЗ в Україні розробила навчальний онлайн-курс “Важливі навички в періоди стресу”. Він покликаний в легкій, інтерактивній формі надати користувачам навички самодопомоги при стресі. Усі рекомендації базуються на доказових методиках стрес-менеджменту, розроблених Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ).

Курс “Важливі навички в періоди стресу” представлений у вигляді мікронавчання. Це короткі блоки інформації у форматі сторіс, звичному для користувачів соцмереж. Інтерактивні тести, яскраві візуалізації та вправи полегшують сприйняття інформації та займають у користувача всього 10 хвилин на день.

Проєкт реалізується в рамках Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською.

У лютому 2022 року BetterMe: Mental Health став безкоштовним для всіх українців. З того часу в додатку з’явилось близько 200 000 нових користувачів з України. Основне завдання, яке вони намагались вирішити за допомогою нашого додатку – подолати стрес і тривогу, заспокоїтись. Сподіваємось, інструмент самодопомоги при стресі, який ми розробили у співпраці із ВООЗ допоможе ще більшій кількості українців вчасно подбати про своє ментальне здоров’я.
Вікторія Рєпа
СЕО & founder BetterMe

Курс безкоштовно доступний всім українцям в мобільному додатку BetterMe: Mental Health на iOS та Android.

Нагадаємо, що BetterMe: Mental Health – це додаток для комплексної турботи про ментальне здоров’я. Він містить дихальні вправи, медитації, курси психологічної самодопомоги, що допомагають краще пізнати себе або відмовитись від шкідливих звичок. В додатку також є заспокійливі мелодії для покращення сну, а також казки для дітей та дорослих.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео