03 Січ 2023, 14:31

«Цеглинка для родинки» — ініціатива благодійного фонду «Заради сімей» компанії Eldorado.ua

Проєкт розпочато у жовтні 2022, кожен охочий може задонатити 23 грн  — на «цеглинку» для нового модульного житла для сімей, які його втратили. Це можна зробити і в мобільному застосунку, і в інтернет-магазині, і в будь-якому магазині eldorado.ua.

«Ми як відповідальний бізнес, місія якого звучить як «заради сімей», поруч із щоденною допомогою від компанії для ЗСУ, не могли не зауважити, що нашої допомоги потребують також і родини, які на звільнених територіях залишилися без житла. Вони мають продовжувати ростити, виховувати, навчати дітей та відбудовувати своє житло і нашу країну. Так і виник наш проєкт «Цеглинка для родинки», де кожен може направити свої 23 грн на символічну «цеглинку» для будівництва тимчасового житла родинам,  — зазначає Віра Вітинська, CEO Eldorado.ua.  — Наші покупці активно відгукувалися та донатили, деякі з них додавали до свого чеку і по кілька десятків «цеглинок», наразі маємо понад 35 тис. таких внесків».

До зібраних «цеглинок» Eldorado.ua додає близько 50% необхідної суми для будівництва першого будинку. Його виготовлення вже розпочато та молода родина із Чернігівщини невдовзі матиме власне ошатне та зручне тимчасове житло.

Подружжя Дроздів — Ніна та Сергій мають 2 малих дітей: Алісу (2 роки) та Івана (10 років), мама — домогосподарка, батько — військовослужбовець. Діти чекають на власну кімнату, де можна буде робити домашні завдання чи просто бавитися.

Eldorado.ua планує розвивати проєкт та продовжує збір «цеглинок» для нового будинку для нової родини. Задонатити можна тут

Розкажіть друзям про новину

Нове відео