03 Авг 2022, 13:05

В США створили Tinder для хворих на рак

Вийшов новий додаток, створений для допомоги хворим на рак. Засновнику і генеральному директору Фонду кісткового мозку і раку Крістіні Меррілл спала на думку ідея розробити Tinder для людей, які хворі і хочуть спілкуватися і знаходити втіху в тих, хто має схожий досвід.

Програма називається CancerBuddy. Згідно з Central Recorder, він не тільки пов’язує хворих з такими ж людьми, а й пов’язує їх з особами, які здійснюють догляд та вижили.

«Я працювала в додатку для знайомств і побачила цю неймовірну функцію, як він підбирає людей, і подумала: «Мені потрібно зробити це для спільноти онкологічних», — сказала Крістіна. «Це дійсно допомагає пацієнтам, які перебувають у жахливій ізоляції та самоті в дуже страшний і лякаючий час, отримати підтримку іншої людини, яка пережила той самий досвід».

«Згідно з правилами Акту про мобільність та підзвітність медичного страхування, якщо ви сидите в лікарні і хворієте на рак, і в коридорі є хтось, з ким ви можете зв’язатися, медсестри не можуть вам сказати, тому такий додаток, як CancerBuddy, може зв’язати вас на основі ваших лайків, географічного розташування, діагнозу раку, інші інтересів. Це дуже круто!».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео