28 Лют 2024, 10:18

В Instagram можна буде відстежувати місцезнаходження друзів

Instagram розробляє функцію «Мапа друзів». Ця функція, схожа на Snap Map від Snapchat, дозволить користувачам бачити місцезнаходження своїх друзів у реальному часі. Вперше про цю функцію розповів реверс-інженер Алессандро Палуцці, який часто відкриває функції на стадії розробки ще до їхнього офіційного запуску.

Якщо Instagram планує офіційно запустити «Мапа друзів», це буде копіюванням ще однієї популярної функції Snapchat, після клонування основного функціоналу Сторіс у 2016 році. Instagram також буде копіювати Apple та її функцію «Знайти мене», яка дозволяє користувачам бачити, де зараз перебувають їхні друзі та сім’я. Завдяки цій новій функції Instagram дасть користувачам ще одну причину витрачати більше часу на свій застосунок і менше — на сервіси інших компаній.

Instagram також має можливість звернутися до людей, які були шанувальниками Zenly, застосунку соціальних карт, який компанія Snap придбала, а потім закрила минулого року.

Допис від @alex193a
Переглянути в Threads

Згідно зі скріншотами, опублікованими Палуцці на платформі Threads, «Мапа друзів» в Instagram дозволить користувачам обирати, хто зможе бачити їхнє місцезнаходження. Скріншоти також вказують на те, що дані про місцезнаходження будуть наскрізно зашифровані. Користувач може поділитися своїм місцезнаходженням з підписниками, які відстежують його у відповідь, зі списком «Близьких друзів» або взагалі ні з ким. На карті також буде доступний «Режим примари», який приховуватиме останнє активне місцезнаходження користувача.

«Мапа друзів» дозволить користувачам залишати короткі повідомлення, або «нотатки», на карті, щоб інші могли їх бачити. Наразі нотатки в Instagram — це короткі повідомлення, які з’являються у верхній частині стрічки прямих повідомлень, але якщо «Мапа друзів» буде запущена, користувачі матимуть можливість публікувати ці короткі оновлення на карті. Функціонал нотаток на карті можна буде використовувати, наприклад, для того, щоб повідомити друзів про цікавий магазин, на який натрапили, або про новий ресторан, у якому користувач зараз вечеряє.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео