24 Сер 2023, 12:38

Український бренд одягу з Надею Дорофєєвою презентував відео-кампейн про волю

Бренд одягу та білизни Rikky Hype разом з Надею Дорофєєвою презентує відеоприсвяту Україні та співвітчизникам до 32-ої річниці Незалежності. Це відео про силу, про любов, про віру і волю — насамперед волю, яка живе в кожному слові і в кожній дії українців. 

У ролику, який було відзнято в Києві, зі співачкою Надею Дорофєєвою у головній ролі, бренд демонструє, як відчуття волі і незалежності зробило Україну однією великою сім’єю, яка нікому не віддасть свою оселю, свою домівку, а продовжуватиме захищати, відбудовувати і прикрашати її далі, бо волю має. 

“Від мисткинь до волонтерів — ось така вона, наша воля. Нею пронизаний кожен ранок і кожен вечір дружини, яка чекає чоловіка з фронту. Воля — те, що дає сили рухатись далі її коханому і його побратимам. Воля об’єднує родини і незнайомих людей. Рятувальників, лікарів і тих, хто зобов’язаний їм життям. Підприємців великих і малих”, — так описує ролик команда на своїй сторінці в Instagram.

Створюючи відео, бренд хотів підкреслити дух свободи і волі кожного українця, які проявляються кожен день навіть у повсякденних справах. 

“Часто чуємо, що українці живуть за сюжетом книги або фільму. І вирішили відзняти свій — відео-присвяту кожному”, — доповнює команда

Речі з відео можна знайти на сайті, відсоток від продажів яких, традиційно буде передано на допомогу війську.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео