12 Вер 2023, 14:45

Українські креативники розробили дизайн найбільшій криптобіржі Іраку

Українська креативна студія twid розробила дизайн найбільшій криптобіржі Іраку – Kurdcoin. 

Студія twid розробила нову дизайн-систему та сайт для платформи. У дизайні поєднали аскетичність із динамічними елементами, що вирізняє Kurdcoin на тлі інших криптобірж. 

Kurdcoin будують власне медіа всередині платформи та приділяють багато уваги своїй освітній місії. Проєкт прагнув зробити комунікацію зі своїм великим ком’юніті більш зручною. Тому twid створили широку колірну палітру, яка допомагає краще орієнтуватись у великій кількості контенту платформи. Верстку ж навпаки зробили чистою та виваженою. Також оновили логотип компанії та розробили систему 3D візуалізацій, натхненних динамічним світом криптовалют.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Створення дизайну з використанням арабського шрифту стало для нас унікальним і цікавим викликом. Нам довелося заглибитися у заплутаний світ типографіки та композиції цієї мови. Арабське письмо має відмінну характеристику, відому як “інша сторона письма”. Ця фундаментальна відмінність сильно вплинула на процес композиції та вибору шрифтів”, — розповідають twid.

На запит Kurdcoin креативники зробили детальний гайд з оформлення візуальних матеріалів та різних форматів для SMM. У ньому зібрали набір прийомів та методів для роботи з великою кількістю динамічного та графічного контенту. З їх допомогою представники криптобіржі можуть самостійно створювати якісний контент для власного медіа. 

Над новим дизайном twid працювали з червня 2022 року. Kurdcoin залишилися задоволені співпрацею і планують й надалі працювати з українською студією.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео