20 Тра 2024, 16:11

Українська технологічна компанія запустила масштабну освітню ініціативу

Компанія Ajax Systems презентувала навчальну ініціативу «Ajax Next» для підтримки й розвитку інженерної освіти в Україні. Проєкт спрямований створювати можливості для обміну досвідом між експертами індустрії, викладачами та майбутніми спеціалістами в галузі індустріально-промислової інженерії.

У співпраці з провідними закладами освіти та партнерами, компанія ініціюватиме навчальні активності: інтернатури, профільні івенти, факультативні курси тощо. Для засвоєння практичних навичок та старту кар’єри в молодих технічних спеціалістів, на базі закладів вищої освіти облаштовуватимуть лабораторії та допомагатимуть з необхідним матеріальним забезпеченням.

Ініціатива спонукала до створення нового слогану HR-бренду компанії — «Engineer your career», що має мотивувати спеціалістів винаходити свій власний кар’єрний шлях в Україні.

Опануйте вау-маркетинг та прокачайте креативну стратегію вашого бренда на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+.

25 червня понад 30 спікерів з Ощадбанку, Укрзалізниці, Kernel, Intertop, CHER’17, Vandog Agency та інших компаній поділяться найкращими маркетинг-практиками та креативними кейсами, які вражають весь світ.

Забронювати участь

Завдяки «Ajax Next» студенти зможуть отримати практичний досвід від менторів компанії, вирішити реальні робочі кейси у спільноті однодумців та навіть потрапити на стажування, чи отримати першу роботу в продуктовій компанії.

Ajax Systems досягла світового успіху завдяки талановитим українським інженерам. Щоб крутих спеціалістів ставало ще більше, і вони мали можливості для росту — ми інвестуємо в їхню освіту, ділимось експертизою та забезпечуємо навчальні заклади сучасними технологіями.
Олександр Конотопський
голова наглядової ради Ajax Systems

Запуск ініціативи «Ajax Next» приурочено до випуску студентів з інтернатури за спеціальністю «Mechanical Engineering». Компанія обладнала приладобудівний факультет на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського необхідними інструментами та обладнанням. Протягом програми студенти вивчали принципи проектування конструкцій, матеріалознавство, технології обробки матеріалів, методи прототипування тощо. Ментори допомагали з роботою над власними проєктами та вдосконаленням практичних навичок. Інтернатура завершується 21 травня. За умови успішного проходження співбесід, учасники можуть працевлаштуватися до компанії.

Співпраця між закладами освіти та компанією у форматі спільних навчальних проєктів сприяє розвитку необхідних фахових компетенцій. Інтернатури, які ми проводимо спільно з експертами Ajax Systems, дозволяють засвоїти найбільш актуальні і затребувані на сьогодні знання. А також одразу застосувати їх на практиці, спробувавши себе в якості фахівців-конструкторів. Все це не просто допомагає молодим інженерам реалізуватися, а й підвищує їх конкурентну спроможність на ринку праці.
Киричук Юрій Володимирович
завідувач кафедри автоматизації та систем неруйнівного контролю Київського Політехнічного Інституту

Долучитися до інтернатур мають змогу студенти 2-го та старших курсів. Відбір до груп відбувається за трьома критеріями: академічна успішність, власні проекти та мотивація.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео