29 Тра 2023, 11:11

Українська компанія запустила новий застосунок із віральною технологією video-to-video

Reface, українська продуктова АІ компанія, покращила технологію video-to-video, додала її до нового застосунку Restyle і стала однією з перших компаній, яка адаптувала цю технологію під світовий мобільний ринок. 

Генеративна AI модель video-to-video дозволяє користувачам швидко та легко змінювати візуальний стиль відео, створюючи новий динамічний контент для соціальних мереж. Користувачі можуть вибирати із 36 стилів (наприклад, Van Gogh, Vintage, Robots, Wooly, Cartoon тощо), які були натреновані та додатково протестовані командою для отримання найстабільніших результатів генерації.

Після запуску нової функції застосунок Restyle посів 7-ме місце в App Store у категорії Photo & Video у США, а також опинився у ТОП-3 застосунків у Мексиці та Чилі. Станом на кінець травня Restyle завантажили близько півмільйона користувачів, які зробили майже 5 мільйонів “рестайлів”. Віральність технології також підтверджується кількома трендами у соцмережах – наприклад, користувачі “рестайлять” свої селфі у стиль “Doll”, а також використовують стиль “L3GO” для музичних відео і набирають мільйони переглядів у TikTok.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Нова функція базується на технології Stable Diffusion, яку ML команда Reface доповнила додатковими розробками, власною сегментацією відео та передовими AI/ML рішеннями для можливості масштабувати технологію на мільйони користувачів. У Restyle можна змінювати відеофайли до 10 секунд, що є найдовшою тривалістю серед мобільних застосунків. Ще одна перевага цієї технології полягає у її здатності відтворювати композицію, освітлення та рухи персонажів у новому відео, при цьому зберігаючи впізнаваність оригінального відео. Це викликає найбільші емоції у користувачів, адже вони мають змогу впізнати власне відео у новій візуальній обробці. 

У Reface ми віримо, що технології повинні надихати людей створювати щось нове легко і з пристрастю. Застосунок Restyle є чудовим прикладом того, як зробити передові технології доступними для мільйонів звичайних користувачів. Завдяки новому відео-функціоналу блогери, танцюристи, спортсмени та люди з інших спільнот, які люблять знімати відео про себе, можуть легко урізноманітнити свій контент і поділитися ним у новий спосіб.
Антон Воловик
спів-СЕО Reface

Розкажіть друзям про новину

Нове відео