18 Жов 2022, 12:48

Uber Eats тепер буде доставляти канабіс прямо до дверей клієнтів

Пройшли ті дні зустрічей на парковках та темних провулках, коли хтось намагався роздобути трохи марихуани. Натомість Uber Eats хоче, щоб усі любителі марихуани відчували себе комфортно.

Жителі Торонто (віком 19 років і старше) незабаром зможуть замовити траву за допомогою Uber Eats через інтернет-магазин марихуани, відомий як Leafly, який надаватиме послуги з трьох точок: Hidden Leaf, Minerva та Shivaa’s Rose.

З цією новою опцією дістати траву буде так само просто, як замовити тако. По-перше, користувачі знайдуть у додатку спеціальний розділ під назвою «Каннабіс». Коли на нього натиснути, з’явиться спливаюче вікно з проханням підтвердити свій вік. Опинившись усередині, можна вибрати одне з меню продавців та замовити товар, якби раніше робили це з їжею.

Доставкою буде займатися CannSell, освітня програма канабісу в Онтаріо. Доставка буде здійснюватись уповноваженою державою співробітником, який перевірить вік та тверезість клієнта після прибуття.

За словами Leafly та Uber Eats, нова служба доставки не лише не дозволить водіям під кайфом виїжджати на дороги, а й допоможе боротися з нелегальним підпільним ринком, на який, за їхніми словами, припадає понад 50% продажу немедичної марихуани в Онтаріо.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео