18 Січ 2023, 15:20

Twitter видалив галочку верифікації з акаунтів представників «Талібану»

Twitter видалив знаки верифікації з акаунтів представників афганського радикального руху «Талібан» після того, як багато хто висловив обурення щодо верифікації цих сторінок.

Раніше Twitter ставив галочки лише тим обліковим записам, які вважалися «активними, відомими та справжніми обліковими записами, які становлять суспільний інтерес». Але після нововведення Ілона Маска бажаючі можуть придбати верифікацію у сервісі Twitter Blue.

Голова департаменту доступу до інформації Хедаятулла Хедаят і голова відділу контролю за ЗМІ Абдул Хак Хаммад мали верифіковані акаунти. Вони мали 187 тисяч і 170 тисяч підписників відповідно.

Згідно з повідомленням BBC, один із колишніх чиновників радикального руху похвалив Маска за верифікацію та за те, що він «знов зробив Twitter чудовим». Але це викликало обурення серед багатьох користувачів, які виступають проти порушень прав людини талібами та їхніх зв’язків із терористичними організаціями.

Ні Twitter, ні Маск, який активно користується сервісом, поки публічно не відреагували на ситуацію.

Таліби вже давно використовують Twitter для розповсюдження своїх повідомлень, але ніколи не отримували позначку підтвердження Twitter Blue.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео