07 Лип 2022, 16:06

Творці серіалу «Дивні дива» створили продюсерську компанію, натхненну серіалом

Світ Догоридригом рухається у реальний світ. Брати Даффер, творці успішного проєкту компанії Netflix «Дивні дива», започаткували нову продюсерську компанію під назвою Upside Down Pictures.

Метт і Рос Даффер заглиблюються у своє партнерство з Netflix, щоб об’єднати нові кіно- та телепроекти під егідою, названою на честь сповненого жахами альтернативного світу в «Дивних дивах».

Хіларі Лівітт, яка допомагала у розробці серіалів «Чорна сирітка» та «Озарк», була призначена головою компанії.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

У прес-релізі брати Даффер зазначають, що виробнича студія «створюватиме історії, які надихали Дафферів у дитинстві — історії, які відбуваються на цьому чудовому перехресті, де звичайне зустрічається з незвичайним».

Також був представлений логотип Upside Down Pictures в стилі поп-культури 80-х, створеного дизайн-студією Imaginary Forces.

Брендинг ідеально вписується в серіал «Дивні дива» з його аналоговим стилем та зловісним свіченням. Imaginary Forces заявляє, що логотип взятий зі «старих фільмів жахів та класичних фентезі/романів Стівена Кінга», а також естетики науково-фантастичного серіалу Netflix. Примітно, що текст «Upside Down» перевернуто, щоб зобразити паралельний світ.

Анімаційна версія «свіжа, але знайома», кажуть у дизайн-студії, і логотип трясеться, ніби він був знятий на портативну відеокамеру.

Upside Down Pictures ще не зовсім закінчили з Хокінсом або світом Догоридригом. Вони планують постановку п’єси, дія якої розгортається у світі та міфології «Дивних див», а також спін-офф серіал «Дивні дива».

Вистава буде поставлена продюсерами Сонею Фрідман і Стівеном Долдрі, а також кіно- та телекомпанією 21 Laps. А серіал буде спродюсований як Upside Down Pictures, так і 21 Laps.

Студія також підтвердила «активну розробку» нової екранізації японської манги та аніме «Зошит смерті», оригінального серіалу разом з творцями фільму «Темний кристал: Доба опору» та серіальної адаптації роману Стівена Кінга та Пітера Штрауба «Талісман», спродюсованої Кертісом Гвінном спільно з Amblin Entertainment та Paramount Television Стівена Спілберга.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео