22 Лис 2022, 11:48

Тувалу може стати першою країною, що перенесена у метавсесвіт

Яскравою ілюстрацією того, що протягом найближчих кількох десятиліть вона може зникнути через підвищення рівня моря, є те, що тихоокеанська острівна держава Тувалу об’єдналася з глобальним креативним агентством The Monkeys і Collider, щоб створити основи для діджитал нації, починаючи з діджитал двійника одного з її островів.

Під час трихвилинного виступу на Конференції ООН зі зміни клімату Саймон Кава, міністр юстиції, зв’язку та закордонних справ Тувалу, оголосив, що через наслідки зміни клімату Тувалу в кінцевому підсумку країна може бути вимушено перенесена повністю у онлайн. Кава навів приклад того, як це може виглядати, коли під час його виступу повільно з’ясувалося, що він виступає з діджитал острівця до метавсесвіту.

Це сигналізувало про початок проекту з каталогізації, нанесення на карту, запису і збереження якомога більшої частини острівного життя Тувалу, включаючи історичні документи, записи культурних звичаїв, сімейні альбоми і традиційні пісні, в метавсесвіті.

«Трагедію такого результату неможливо переоцінити», — сказав у своєму виступі міністр. «Але оскільки світ не діяв, ми маємо. Тувалу може стати першою країною у світі, яка існує виключно у метавсесвіті, але якщо глобальне потепління не припиниться, вона не буде останньою».

The Monkeys також допомогли Тувалу створити спеціальний веб-сайт, на якому відвідувачі можуть підтримати майбутнє країни.

Тара Форд, головний креативний директор The Monkeys, сказала: «Це такий важливий проект та співробітництво, в основі якого лежить цифрова трансформація та розповідь історій. Це постійний захід, що знаменує новий розділ світу, що зіткнувся з реаліями зміни клімату».

Це важливе повідомлення було надіслано засобам масової інформації по всьому світу за допомогою Thrive PR.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео