26 Гру 2022, 12:59

Свято не як завжди: нова кампанія від мобільного оператора

Цього Нового року замість подарунків шлемо донати, замість ялинок закуповуємо генератори, замість офісів прикрашаємо бомбосховища. Хай так. Усе одно святу бути!

Ми захоплюємося українцями! Людьми, що жартують під звуки сирен і випромінюють оптимізм навіть у блекаут. Київстар підтримує кожного, хто зустрічає свята в нових умовах, і пропонує найважливіше — можливість привітати одне одного та розділити новорічний настрій. А щоб свята ще довше залишалися з вами — ділимось додатковими хвилинами, гігабайтами та Суперсилами в тарифах LOVE UA.
Юрій Чорненький
Head of Marcom Київстар

Героями нової кампанії стали прості українці, що святкують, люблять і радіють у будь-яких умовах. Такими їх і зобразили креативники із SHOTS.

«Майже рік, від першої воєнної кампанії до цієї миті, ми разом з Київстар створюємо не просто рекламу, а жести дружби й підтримки для кожного українця. Щоб людям по той бік екрана стало трохи затишніше, упевненіше чи навіть веселіше. Маємо надію, ви це відчуваєте», — усміхається Даша Строгова, артдиректорка SHOTS.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Усі три ролики зняли за один день, що в умовах комендантської — уже вдача. Режисер Павло Буряк і продакшен No Stars спрацювали на ура, до того ж для епізоду із заметами пощастило зловити ледь не єдиний сніжний день. 

Усе склалося, щоб там не було, тож і святу таки бути!

Розкажіть друзям про новину

Нове відео