Сприяння в порятунку життя — один із ключових напрямів соціальної відповідальності WOG
27 Гру 2022, 11:42

Сприяння в порятунку життя — один із ключових напрямів соціальної відповідальності WOG

З перших днів широкомасштабної війни сприяння в порятунку життів стало одним із ключових напрямів соціальної відповідальності мережі АЗК WOG. В його межах компанія реалізовує низку власних проєктів, а також підтримує партнерські ініціативи.

Серед них:

Проєкт «Пальне, що рятує життя»

Мета проєкту: підтримка пальним волонтерів, парамедиків та медиків-добровольців, діяльність яких спрямована на порятунок життя.

Сьогодні WOG надає пальне медичному батальйону «Госпітальєри», парамедики якого щодня рятують життя захисників на фронті; «Центру спасіння життя», волонтери та парамедики якого евакуюють цивільних та поранених військових; ГО «Елеос-Україна», волонтери якої вивозять цивільних із зон активних бойових дій; Першому добровольчому медичному шпиталю ім. М. Пирогова (ПДМШ), лікарі-добровольці якого надають медичну допомогу цивільним та військовим на «передку», Гуманітарному штабу Благодійного фонду Сергія Притули, волонтери якого доставляють ліки від важких та хронічних хвороб людям на прифронтових та деокупованих територіях.

Ми у WOG розуміємо, що мобільність волонтерів, парамедиків та медиків-добровольців рівноцінна життю. Ціна кожного літра бензину чи дизеля тут – це десятки, а то й сотні врятованих людей.
Лише вдумайтеся, тільки волонтери «Елеос-Україна», «Центру спасіння життя» й медики-добровольці ПДМШ від початку великої війни сумарно проїхали понад 355,7 тис. км, зробили більше 5,5 тис. виїздів та врятували майже 21 тис. життів.  Від кінця лютого загалом для заправки волонтерського транспорту WOG передав понад 99 263 л пального
Геннадій Карлінський
Директор з маркетингу мережі АЗК WOG

Проєкт «Генератори світла»

Мета проєкту:  забезпечення лікарень додатковими генераторами, щоб українські медики, навіть в умовах енергетичного терору, могли безперебійно надавати допомогу та рятувати життя.

Проєкт реалізується спільно з Міністерством охорони здоровʼя України. WOG бере на себе енергоаудит, фінансування, закупівлю, логістику та встановлення генераторів «під ключ». МОЗ –  визначає перелік пріоритетних лікарень для забезпечення генераторами.

Це комплексний проєкт, в межах якого реалізується низка ініціатив. Одна з них – акція «Донать по-чорному», яка проходила в мережі WOG до Чорної пʼятниці. За її результатами компанія перерахувала з власного прибутку 7 285 630 грн на закупівлю десяти резервних генераторів для лікарень.

Перші генератори, закуплені WOG в межах проєкту «Генератори світла», цьогоріч отримали 11 лікарень на деокупованих та прифронтових територіях: на Миколаївщині, Сумщині, Дніпропетровщині, Харківщині та в Запорізькій області. Отже, лікарі матимуть змогу безперебійно працювати та рятувати життя українців.

Проєкт «Добропаливо»

Мета проєкту: підтримка пальним волонтерів БФ «Життєлюб», які здійснюють адресну доставку ліків, продуктів і товарів першої необхідності найбільш вразливим верствам населення на прифронтові та деокуповані території.

Проєкт реалізовували спільно з Visa. Клієнти WOG активно долучалися до нього, купуючи та «підвішуючи» літри пального для волонтерів. А добролітри, сплачені карткою Visa, були подвоєні завдяки Visa та WOG. Зібрали 4 884 893 грн або майже 120 тис. л пального (з урахуванням автомобільного газу, бензину та дизпалива), які передали «Життєлюбу».

Проєкт «Добробонуси»

Мета проєкту: закупівля спеціалізованих евакуаційних авто швидкої допомоги для ЗСУ.

Проєкт реалізовували спільно з Благодійним фондом Сергія Притули. Клієнти WOG активно долучилися до нього, перерахувавши будь-яку кількість бонусів з їхніх бонусних рахунків PRIDE. Всього за три тижні зібрали кошти на закупівлю трьох «медичок», які нині допомагають у порятунку життя поранених у бою захисників.

Розкажіть друзям про новину