13 Чер 2023, 15:01

Тіктокер з мільйонною аудиторією проти Бога м’яса: що приховує другий випуск проєкту «Шо по Шефу Шоу?»

Поки голова йде обертом від новин, інколи хочеться зупинитися і відволіктися. Українці віддають перевагу перегляду мемів, тіктоків, а також ютуб-проєктів.

Приміром, кулінарно-розважальне «Шо по Шефу Шоу?» дає можливість розвантажити голову, посміятися і почерпнути для себе щось корисне.

Нещодавно вийшов другий випуск шоу, головним зірковим гостем якого став тіктокер-мільйонник, сценарист, блогер Влад Шевченко. А випробовував його бог м’яса, кулінарний експерт МХП Алік Мкртчян. Головне завдання Влада — показати, чи готовий він стати ведучим нового кулінарного проєкту.

За приготуванням ароматної страви на компанію — з фаршированими овочами і запеченими курячими гомілочками — Алік і Влад обговорюють особисті історії. Так, Влад Шевченко ділиться 10 рецептами сніданків для коханої, а хтось із двох зізнається, що любить готувати голим.

«Мені дуже сподобалось бути в ролі ментора і того, хто перевіряє гостя на стійкість. Формат шоу передбачає, що гість повинен не лише зуміти приготувати страву і виконати усі завдання шеф-кухаря, у цьому випадку мої, а й вжитися в роль ведучого, говорити до аудиторії і тримати її увагу. Із Владом вийшла легка взаємодія — він старався приготувати усе правильно, при тому багато жартував і розповідав про життя. Але чи допоможе це йому стати переможцем? Побачим-побачим», — ділиться враженнями Алік Мкртчян.

Пікантні подробиці, захопливі життєві історії і просто неймовірний рецепт для зустрічей із друзями — усе це в новому випуску шоу:

Ми прагнули створити шоу, яке буде легким, веселим і корисним водночас. Про світ кулінарії і життєві історії, близькі кожному. Щоразу майстерний шеф і зірковий гість зустрічаються на кухні, щоб приготувати кулінарний шедевр, поділитися унікальним рецептом із глядачами, а також розповісти щось цікаве про себе. Формат незвичний, тож ми розуміємо, що українцям потрібен час, аби його розпробувати. Але задоволені позитивними відгуками і питаннями: «коли вже наступна серія?
Head of digital МХП Влад Ковтун та продюсер МХП Арут Аршакян

Нагадаємо, що минулим гостем «Шо по Шефу Шоу?» став відомий телеведучий Руслан Сенічкін, і тепер вони разом із Владом Шевченком претендують на місце зіркового ведучого майбутнього кулінарного шоу. Цікаво, хто ж буде наступним і одержить перемогу?

Розкажіть друзям про новину

Нове відео