08 Вер 2023, 14:35
PR

15 ударних БПЛА, TED, The Idol. Ретроспектива тижня з Оленою Бабикіною

Як минув робочий тиждень та які плани на вихідні, розповідає Олена Бабикіна, Head of PR Cosmolot.

Як минув тиждень? 

Тиждень почався насичено, а головне — надихаюче. Cosmolot передавала першу партію з 15-ти ударних БПЛА військовим в рамках проєкту Cosmolot Airlines (100 млн грн на 50 БПЛА Punisher). І в момент передачі я зрозуміла, що цей проєкт давно сягнув за рамки звичайного соціального проєкту. Він набув неабиякої емоційної складової, бо об’єднав в собі патріотизм, русофобію, прагнення перемоги, вдячність, підтримку, єдність. І радість від того, що я є часткою такого проєкту, та гордість за свою компанію дали заряд на весь тиждень. Ну а далі понеслось і, як зазвичай…. усе горить і я горю!

Відкриття тижня

Німецьке телебачення не просто зняло репортаж, це був безоплатний сюжет зі згадкою про бренд, суму допомоги із незаблюреним лого.

Іноземні ЗМІ, їх сприйняття інформації і відношення до соціальних проєктів. До нас на передачу БПЛА ЗСУ завітав німецький канал. Вони в цілому знімають про Україну під час війни, і наш проєкт їх зацікавив, бо якраз був про зброю, що посилювала фронт. Німецьке телебачення не просто зняло репортаж, це був безоплатний сюжет зі згадкою про бренд, суму допомоги із незаблюреним лого. Вражаюче, давно такого не пам’ятаю у своїй практиці.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Що дістало за тиждень?

Новини про корупцію на війні. От прям вибішує…

Музика тижня

Lely45, Miley Cyrus і Lucky Love.

Що почитати?

ТГ канал SixArticlesToRead. Найкраща добірка найактуальніших тем і цікавих статей до них.

Що подивитися?

З останнього мені зайшов серіал The Idol, хоча він має невеликий рейтинг і піддався сильній критиці. Але особисто мені відгукнувся стиль та посил цього серіалу.

Ваш топ-3 застосунків на телефоні

  • TED: не маю багато часу на англійську, а завдяки цьому застосунку закриваю питання аудиальної практики іноземної мови, а також мотиваційного та освітнього контенту
  • YouTube Music: не живу без музики: заспокоює, надихає, відволікає. Але давно відмовилась від радіо, тільки власні плейлисти в застосунку
  • Vivino: мій гід у світ смачного вина. Ніколи не купую вино менше за рейтингом, ніж 3,8, і вам не раджу

Плани на вихідні. Поради, куди піти

Я планую піти на стендап на даху ТРЦ Gulliver, дуже хочу потрапити на фільм «Синій Жук» (не пропускаю жоден комікс) і відвідати один з улюблених барів — p2b чи Osminog. В останньому раджу спробувати їх авторські коктейлі, дуже цікава подача.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео