18 Лис 2022, 12:18

Коучинг, Бенксі, шум вулиць Барселони. Ретроспектива тижня з Іриною Золотаревич

Як минув робочий тиждень та які плани на вихідні, розповідає Ірина Золотаревич, коуч лідерів, засновниця міжнародної школи масштабуючого коучингу.

Як минув тиждень? 

Підбили з командою підсумки дуже цікавого проєкту цієї осені. Наша команда коучинг агентства більше місяця працювала із власниками та керівниками компаній із аграрного сектору України. Нас запросили до проєкту, в якому учасники вже пройшли потужне навчання майже рівня MBA. І тепер перед ними стояв виклик знайти мотивацію та ідею, щоб розробити проєкт акселерації бізнесу. Що мене в цьому проекті захопило: незважаючи на війну, 48 із 51 учасників програми знайшли рішення для масштабування, 25% із них вийшли на масштабування бізнесу з міст та регіонів на ринки України та міжнародні ринки. А деякі учасниці навіть знайшли фінансування своєї ідеї (гранти чи інвестиції). І це все — трохи більше, ніж за місяць із моменту отримання завдання! Ці дані — результат нашої коучинг роботи!

Відкриття тижня 

Бенксі! Я завжди була небайдужа до його зухвалих перфоменсів. Один із найулюбленіших — самознищення картини, яка щойно була продана на аукціоні за рекордні 25,4 млн доларів. Але його таємний візит до України та подаровані українцям 7 графіті — це привід відкрити його зухвалість для себе знову.

Що дістало за тиждень? 

У вівторок під час атак на Київ я отримувала від охорони, друзів та сусідів реальні відомості про події. І вони були набагато гіршими, ніж офіційна інформація або те, що можна прочитати в соцмережах. Я відчула такий лютий гнів!

Музика тижня 

Шум барселонських вулиць вночи. Провівши сім днів у Барселоні без сирен під час повітряних тривог, я вам точно можу сказати: просто шум вулиці — найкраща музика для спокійного сну!

Що почитати? 

Цього тижня я читала свою нову книгу. Точніше, вичитувала текст перед тим, як передати його редактору. Книга готується до випуску англійською мовою, її назва — ”Ask them powerful questions: how to transform conversation with clients, team, and family in changing times”. За кілька тижнів можна буде знайти її на Amazon.

Що подивитися?

Моя насолода тижня — це перегляд шести перших уроків у програмі «Анатомія мислення», в якій я почала навчатися. У цьому курсі ми дослідимо механізми людського мислення за допомогою досягнень низки дисциплін — від нейронаук і психології до культурології та мовознавства. Розберемо структуру мисленнєвого процесу до найменших деталей та встановимо принципи й механізми їх взаємодії. Навчимося спостерігати власне мислення як цілісну систему, що функціонує за визначеними правилами, виявляти в ній «хиби» і виправляти їх, почнемо мислити усвідомленіше.

Ваш топ-3 застосунків на телефоні 

WhatsApp, Telegram, Google Calendar.

Плани на вихідні. Поради, куди піти.

У планах багато ходити. Мінімум 15 кілометрів на день! І якби в мене попросили поради, куди піти, я відповіла б: куди завгодно, але саме піти. Голова та ноги тісно пов’язані. Багато ходимо — генеруємо ідеї та рішення.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео