24 Тра 2024, 17:26

«Це не пропаганда», кориця, «додаткова» зрада. Ретроспектива тижня з Іллею Почкуном

Як минув робочий тиждень та які плани на вихідні, розповідає Ілля Почкун, креативний директор і співзасновник української креативної агенції Taktika.

Як минув тиждень?

Життєвий баланс збережено.

Добре. Одну вакансію відкрили, одну вакансію закрили, один проєкт відкрили, один проєкт закрили. Тож життєвий баланс збережено.

Відкриття тижня

Кориця, походу ж, так називається, бо це кора, скручена в ці палички.

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь

Що дістало за тиждень?

Росєянє, твітерські «експерти» і Тайсон Фʼюрі. Добре, що з останнім все швидко вирішилось.

Музика тижня

Що почитати?

«Демократичний світоустрій — найкращий друг тоталітарних режимів». 

Пітер Померанцев «Це не пропаганда». Книга про той інформаційний простір, в якому ми живемо, про те, наскільки легко його змоделювати, наскільки легко керувати масами і про те, що демократичний світоустрій — найкращий друг тоталітарних режимів. 

Що подивитися?

Цього тижня продовжив дивитися серіал “Good Doctor” про лікаря з розладом аутичного спектру. Кому не вистачило «Доктора Хауса», має зайти.

Ваш топ-3 застосунків на телефоні

Плани на вихідні. Поради, куди піти

Кажуть, в Українському Домі нова виставка («Протагоністи. Живописний заповідник / Паризька комуна» — Прим. ред.). Мені завжди дуже складно себе змусити туди піти, але після кожного походу я в захваті. Тож сходіть і ви.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео