Як минув робочий тиждень та які плани на вихідні, розповідає Катерина Співакова, керівник департаменту комунікацій, PR та GR Kernel.
Як минув тиждень?
Основний фокус тижня — продовження роботи зернового коридору, в якому Kernel є крупним гравцем.
Міг би бути звичайним робочим, якби не події, що відбулися у середу. Оскільки я відповідаю за звʼязки компанії з державною владою, основний фокус тижня — продовження роботи зернового коридору, в якому Kernel є крупним гравцем. Брала участь у зустрічах з ООН, галузевими та міжнародними асоціаціями, займалася підготовкою позицій і офіційних листів. А в ніч на 19 липня відбулася масована ракетна атака Одещини, під час якої суттєво постраждав наш портовий термінал для зберігання та транспортування зернових. Люди, на щастя, перебували в укриттях і не постраждали. Ми знову отримали багато запитів від низки міністерств, українських та міжнародних медіа.
З цікавого поточного — ми долучилися до робочих груп з розробки секторальних стратегій післявоєнної відбудови України. Уже пройшла перша зустріч із важливих для нас тем — розвиток агросектору та розбудова інфраструктури.
Якщо говорити про неробоче, то в понеділок завітала на благодійний поетичний вечір Сергія Жадана та Христини Соловій. Літо, поезія та вино — чудове поєднання, незважаючи ні на що. Я живу за містом у приватному будинку, тож маю можливість увечері зустрічатися з друзями вдома, грати в теніс, насолоджуватися ароматом квітів, готувати вечерю на відкритому вогні. Це те, що тримає мій war-life balance і є невідʼємною частиною буднів влітку.
Відкриття тижня
Поки не можу про це багато розповісти 🙂 Якщо коротко — Kernel розпочав співпрацю з NASA Harvest. У такий складний період це стало для мене і відкриттям, і натхненням одночасно. Привідкрию таємницю: йдеться про супутникове спостереження за полями задля ефективного ведення сільського господарства та забезпечення продовольчої безпеки світу.
Що дістало за тиждень?
Що світ продовжує миритися з тим, як поводяться росіяни. Чому ми маємо погоджувати з ними коридори, через які забезпечуємо зерном країни, що борються з голодом? Яке відношення вони мають до нашого Чорного моря? Завтра рф почне «інспектувати» порти Румунії, Туреччини — як це впливатиме на світ?
Музика тижня
Люблю інді-рок. Яскравими представниками жанру є Alt-J та Franz Ferdinand. А ще я вільно спілкуюся німецькою, тож полюбляю слухати Rammstein 🙂
Що почитати?
Війна і все, що вона несе з собою, не може не впливати й на те, яку літературу я обираю. Гадаю, більшість українців уже знайомі з книгою «1984» Джорджа Орвелла. Зараз читаю «Який чудесний світ новий!» (“Brave New World”) Олдоса Гакслі — антиутопію, популярну в західному світі. Події у книзі розгортаються в Лондоні в далекому майбутньому.
Також читаю сучасних українських публіцистів. Перевагу віддаю авторам, які розмірковують про неочевидні зміни в нашому суспільстві після війни і нові проблеми, які доведеться вирішувати (Ярослав Грицак, Павло Шеремета, Вахтанґ Кебуладзе та інші).
Що подивитися?
Театри зараз на канікулах. У будь-якому разі хочу поділитися рекомендаціями. Найбільш виразно мені звучать вистави, герої яких міркують над процесами, які відбуваються з нами зараз. Можу порадити «Зелені коридори» в Театрі на Подолі та «Хлібне перемирʼя» у Театрі драми та комедії «На лівому березі».
Із мистецької точки зору точно раджу всім відвідати фантастичну виставку «Марія малює. 100 невідомих творів Примаченко» в «Українському Домі». Чи знали ви, що художниці забороняли відвідувати зоопарк під час роботи в Києві? Оточення Марії побоювалося, що мисткиня, яка до того ніколи не бачила справжнього лева чи мавпу, втратить свою самобутню уяву і почне зображувати цих тварин реалістично.
Ваш топ застосунків на телефоні
Усі можливі комунікатори. Для роботи — Microsoft Teams, соціальні мережі. Для себе — Apple Music, Apple Fitness (намагаюсь кожного дня закривати всі кільця, а також використовую додаток для тренувань — йога, ходьба та вело).
Плани на вихідні. Поради, куди піти
Надворі літо все ж таки. Радила б провести вихідні в X-park або Добропарку, насолодитися концертом на даху чи в парку. Липень — найкращий час для відпочинку на природі.
Фільм «Барбі», на мою думку, буде значно цікавішим, ніж здається на перший погляд.
Якщо досі не відвідали виставку картин Примаченко — зробіть це! Можна також подивитися премʼєру фільму «Барбі». На мою думку, він буде значно цікавішим, ніж здається на перший погляд.
P. S. А якщо погуглити «фільм Барбі», «Раян Гослінг» чи «Марго Роббі», то ваша стрічка стане повністю рожевою і на ній запалають рожеві зірки 🙂