29 Вер 2023, 12:08

Простір для Ба та Ді і 1,5 млн для дітей-сиріт: щотижневий дайджест добрих справ

Бізнес продовжує активно «воювати» на своєму гуманітарному фронті, підтримуючи ЗСУ та тих, кому допомога дуже необхідна. MMR пропонує щотижневий Дайджест добрих справ та зі свого боку дякує бізнесу за активну позицію.

Фонд Життєлюб відкриває простір для Ба та Ді

До Міжнародного дня людини поважного віку фонд “Життєлюб” відкрив Простір “Життєлюб” — місце, де Ба та Ді зможуть безплатно займатися спортом та танцями, відвідувати лекції та майстер-класи. А також знайомитися та спілкуватися між собою. 

VARUS разом із клієнтами зібрали 1 521 286 грн

Мережа VARUS продовжила підтримувати благодійний проєкт «Дитинство без війни», який займається евакуацією дітей, що опинились у скрутних обставинах або втратили батьківську підтримку через військові дії на території України. За результатами червня, липня та серпня 2023 року VARUS разом із клієнтами, які купували спеціальні товари, зібрали 1 521 286  грн. Цих коштів вистачить, аби оздоровити 100 дітей-сиріт з Херсонської, Миколаївської та інших постраждалих регіонів України.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись
635 000 доларів для відбудови школи на Київщині зібрали під час благодійної вечері UNITED24 та сера Річарда Бренсона

У Virgin Hotels у Нью-Йорку відбулася благодійна вечеря, організована платформою UNITED24 та її амбасадором Річардом Бренсоном за підтримки Virgin Unite. Зібрані кошти допоможуть відбудувати школу у Мар’янівці на Київщині. Заклад зазнав руйнувань під час бойових дій та окупації у березні 2022 року. Кошти покривають створення проєкту відбудови, реконструкцію та облаштування укриття, відновлення даху. Після реконструкції закладу в ньому зможуть навчатись 300 дітей.

Glovo підтримує UNITED24

Компанія збирає кошти, щоб допомогти з нагальними гуманітарними потребами та відновленням інфраструктури. Glovo створила в застосунку розділ UNITED24 у категорії «Їжа», щоб користувачі могли робити пожертви. Крім того, Glovo перераховуватиме від себе один євро за кожен євро пожертви для України. Ініціатива триватиме до 29 вересня в Іспанії.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео