13 Лип 2023, 11:52

Porsche випустив лімітовану серію фарб, натхненних кольорами автомобілів

Porsche змагається за те, щоб надати житловим приміщенням яскравого вигляду. У співпраці з преміальним брендом фарб Backdrop автовиробник представив лімітовану серію фарб, взятих зі своїх архівних спортивних автомобілів, щоб відзначити своє 75-річчя.

Ці історичні відтінки вперше приносять чотири фірмові кольори суперкарів Porsche в оселі, дозволяючи людям вдихнути трохи духу бренду у свої будинки. Ці варіанти доповнюють існуючий асортимент компанії, що налічує 180 варіантів відтінків у металевих і неметалевих текстурах.

Колекція Porsche x Backdrop включає Ruby Star — глибокий пурпурово-червоний колір, який можна побачити на Porsche 911, 928 і 944 з 1991 року, та Irish Green — темно-зелений, який вперше з’явився на 356C у 1964 році.
Також є Riviera Blue — синій електрик колір, який з’явився в 1994 році і який можна побачити на 911, 928 і 968; і Speed Yellow — яскраво-жовтий колір, який з’явився на 911 в 1991 році. Загалом, ці кольори в буквальному сенсі передають енергію, що вирує в гіперкарах Porsche.

Банки з фарбою, кожна з яких коштує 75 доларів, можна придбати на сайті Backdrop. З нагоди запуску дует також створив лімітовану серію шкіряних брелоків, присвячених 75-річчю бренду, які будуть додаватися до кожної покупки, доки не закінчаться запаси.

Співзасновниця Backdrop Наталі Ебель пояснила це спільною любов’ю до кольору: «Звісно, ми вхопилися за можливість попрацювати з таким культовим брендом, як Porsche, який завжди був синонімом сміливої, виразної кольорової палітри».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео