23 Сер 2023, 13:27

Pornhub звинуватив у плагіаті заклад, що готує кебаб

Pornhub стурбований тим, що логотип Döner Haus у Нижньому Манхеттені може «викликати плутанину» з його власним брендом. Ресторан заявив, що не збирається миритися з погрозами онлайн-гіганта.

Коли Döner Haus відкрився на 14-й Східній вулиці в березні, пропонуючи «справжні німецькі кебаби», його логотип одразу ж почали порівнювати з другим за величиною порносайтом в інтернеті. Тепер компанія Aylo, яка володіє Pornhub, надіслала ресторану листа з вимогою припинити діяльність.

Компанія Aylo, яка нещодавно змінила свою назву з MindGeek, стверджує, що логотип ресторану має «той самий загальний вигляд і відчуття», що і логотип Pornhub, що може «викликати плутанину» і «ввести в оману громадськість». Компанія погрожує вжити «відповідних юридичних заходів», якщо ресторан відмовиться змінити свій логотип.

Менеджерка з маркетингу Döner Haus Полін Фан висловила своє здивування. Вона розповіла New York Post: «Ми працюємо в двох абсолютно різних сферах бізнесу, і ми не бачимо, як нас можуть сплутати з ними. Ми будемо робити все можливе, щоб боротися з цим».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео