24 Бер 2023, 14:49

Платформа з пошуку роботи запропонувала доручити написання вакансій ChatGPT

Штучний інтелект допоможе шукати кандидатів швидше. Перша платформа з пошуку роботи в Україні robota.ua інтегрувала нашумівший Chat GPT у свій продукт.

Платформа інтегрувала штучний інтелект, який допоможе власникам бізнесів та рекрутерам ще швидше знаходити працівників і не витрачати час на написання вакансії. Як це працює: 

  • Роботодавець заходить у кабінет на robota.ua і обирає публікацію вакансії.
  • Вводить назву позиції та натискає «Згенерувати».
  • За хвилину штучний інтелект пише опис вакансії: обов’язки, вимоги, пропозиції. Треба лише додати особливі примітки і вакансію можна опубліковувати.

Цей інструмент може полегшити життя невеликим бізнесам, де за пошук роботи доводиться відповідати власникам. Власникам, які в більшості заклопотані іншими справами, а на знаходження ідеальних кандидатів іноді зовсім не вистачає часу. 

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь

Більше не потрібно шукати в інтернеті «приклад вакансії менеджер з продажів» – усі ці завдання тепер на Chat GPT.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео