15 Сер 2022, 17:13

«Південний парк» створив виставку до свого 25-річчя

Лейганн Фарреллі, директор з бізнес-лідерства агентства Superfly, був залучений командами «Південного парку» та каналу Comedy Central, по якому транслюється мультфільм, для управління логістикою виставки, присвяченої річниці прем’єри шоу – 13 серпня 1997 р. і «знайти спосіб продемонструвати, як насправді виглядають 25 років чогось». Ідея полягала в тому, що пересувний вантажний контейнер, що нагадує складське приміщення, стане однією з головних визначних пам’яток виставки.

«South Park: The 25th Anniversary Experience» — іммерсивна виставка, на якій представлені предмети зі сховища, пов’язані із шоу, та інтерактивні можливості для фото. Шанувальники змогли відвідати виставку в Нью-Йорку та Чикаго в останні дві суботи липня.

Досвід також охопив також коріння шоу зі штату Колорадо з дводенним концертом в амфітеатрі Red Rocks у Моррісоні за участю музичного метал-гурту Primus, які є виконавцями головної пісню шоу, та гурту Ween, який з’явився в епізоді 2 сезону. Творці шоу були ведучими. Для фанатів, які не змогли дістати квитки на шоу, додали активації, ігри та косплей-конкурси.

І це ще не кінець: фанати зупинились в Денвері, а фінальна зустріч відбудеться у Лос-Анджелесі 20 серпня.

Емі Кемпбелл, директор з маркетингу Paramount Media Networks та MTV Entertainment Studios, розповіла, що мета виставки — відправити «любовний лист» фанатам «Південного парку» та відзначити спадщину шоу.

Цей досвід знайшов відгук у фанатів, зазначивши, що реакція була «чистою та абсолютною надмірною радістю».

«Ви можете почути їхні крики і вереск усередині контейнера, коли вони відкривають дверцята і знаходять якусь витончену річ, або ви можете почути, як вони розповідають про свої улюблені моменти в шоу», — сказав Фареллі.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео