27 Гру 2022, 11:46
PR

Підтримка українського майбутнього

FAVBET Foundation — внутрішній фонд FAVBET, заснований компанією у 2020 році, щоб систематизувати та розширити свою благодійну діяльність. Метою фонду стало створення сприятливого середовища для спортивного і щасливого майбутнього країни, а місією — інвестиції в освіту, спорт та технології для забезпечення розвитку нового покоління та збереження талантів в Україні.

Сьогодні Favbet Foundation багато допомагає українській армії, але водночас залишається вірним своїм витокам. Команда фонду там само багато уваги приділяє піклуванню про дітей з особливими потребами, підтримує спеціалізовані дитячі будинки. Так, у листопаді фонд передав центру «Джерело» комп’ютери та планшети, щоб діти мали вільний доступ до Інтернету та змогли отримувати повноцінну дистанційну освіту. Крім цього, фонд продовжує розвивати напрям дитячої освіти, а також закриває базові потреби сімей, які постраждали від війни.

Ще до заснування фонду FAVBET, як український бізнес, системно підтримував розвиток професійного та аматорського спорту в країні. Цю традицію, навіть в реаліях війни, продовжує FAVBET Foundation, надаючи важливу підтримку дитячим футбольним командам. Нещодавно, наприклад, фонд профінансував поїздку юних гравців з ФК «Оболонь» на турнір PROFBUD Cup 2022 у Польщі.

Сьогодні команда фонду робить все можливе для наближення перемоги

FAVBET Foundation був змушений змінити траєкторію своєї діяльності, зосередивши великі ресурси на підтримці ЗСУ, однак це не змінило фокусу фонду на щасливому майбутньому українських дітей. Просто тепер воно твориться не тільки за партами та на спортивних майданчиках, але й на полі бою. Сьогодні команда фонду робить все можливе для наближення перемоги, а після неї працюватиме на відбудову України та відновлення її потенціалу.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео