21 Лип 2022, 12:50

Пес Патрон вчить дітей мінній безпеці онлайн та збирає кошти для рятувальників

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV та Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) об’єднали зусилля, щоб захистити дітей від мінної небезпеки. Відтепер у кінозалі сервісу є відеоуроки, що навчать правильним діям у випадку виявлення небезпечних вибухових пристроїв. Також сервіс заохочує до збору коштів на підтримку поранених рятувальників.

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, в багатьох областях зросла небезпека через залишені та розставлені вибухові пристрої. За словами фахівців-саперів, загроза може чекати на мирне населення всюди. Особливо на неї наражаються діти.

Для того, щоб допомогти маленьким українцям і українкам опанувати головні правила мінної безпеки, національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV та ДСНС об’єднали зусилля та надали доступ до освітнього курсу з мінної безпеки по всьому світу.

Опануйте вау-маркетинг та прокачайте креативну стратегію вашого бренда на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+.

25 червня понад 30 спікерів з Ощадбанку, Укрзалізниці, Kernel, Intertop, CHER’17, Vandog Agency та інших компаній поділяться найкращими маркетинг-практиками та креативними кейсами, які вражають весь світ.

Забронювати участь

Уроки ведуть сапери ДСНС і головний пухнастий рятувальник України — пес Патрон. Разом вони розповідають алгоритми дій під час виявлення протипіхотних і протитанкових мін різних типів і ручних гранат.

SWEET.TV запрошує долучитися до збору коштів на підтримку українських рятувальників. Перераховані гроші підуть на підтримку поранених працівників ДСНС, а також родинам загиблих рятувальників, які віддали своє життя, ліквідуючи наслідки російської агресії в Україні.

Щоб заохотити якомога більше глядачів подивитися курс, а також привернути увагу до збору коштів для допомоги рятувальникам ДСНС, SWEET.TV розігрує 10 підписок на найкращий тариф сервісу. Умови розіграшу — на офіційній сторінці SWEET.TV в Instagram і Facebook.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео