18 Вер 2023, 11:51

PANTONE назвав кольори сезону весна-літо 2024

PANTONE назвав перші кольори 2024 року, які прикрасять весняно-літні колекції наступного року.

Приурочений до Тижня моди в Нью-Йорку, трендовий прогноз авторитетного видання занурює у багатогранні кольори, що віддзеркалюють прагнення людей до автентичності та змістовного самовираження.

За словами експертів PANTONE, ці кольори промовляють до новознайденого почуття свободи, запалюючи творчий потенціал, коли люди переосмислюють майбутнє. Цей модний сезон, в основі якого лежить самовираження особистості, запрошує шукачів стилю до радості та комфорту за допомогою яскравої мови кольору.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

PANTONE назвав 10 відтінків на подіумах весни 2024 року: Rooibos Tea — насичений червоний з деревними відтінками; Watercress — живий зелений з перцевим відтінком; Pastel Lilac — м’який лавандовий, який, як кажуть, майже викликає солодкі аромати; і Capri — яскравий синій, що нагадує блакитні води середземноморського грота.

Цей яскравий спектр доповнюють п’ять універсальних нейтральних відтінків, як-от Mushroom — землисто-сірий; Quiet Shade — заспокійливий, але темний сірий; і Brush — хакі.

За словами Леатріс Айзман, виконавчої директорки Інституту кольору PANTONE, ці кольори для Тижня моди у Нью-Йорку весна 2024 є запрошенням розкрити креативний потенціал і доторкнутися до своєї артистичної сторони.

«Кольори для NYFW весна 2024 надихають на почуття звільнення. Відкриваючи уяву, посилюючи і вивільняючи наш власний унікальний художній дух, вони дозволяють нам виражати себе більш винахідливими способами. Гармонійне поєднання знайомих відтінків, наповнене сучасними нотками, кольори для NYFW весна 2024 представляють нову інтерпретацію сьогодення, оскільки спогади про минуле і погляд у майбутнє дають надію на сьогодення», — зазначила Айзман.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео