24 Кві 2024, 13:06

Онлайн-зловмисники перетворилися на єдинорогів у новій кампанії

Правозахисна організація ChildX, яка бореться проти сексуального насильства над дітьми, вимагає прийняття законодавства, що зобов’язує ігрові компанії вжити заходів для створення безпеки своїх платформ для дітей.

Кампанія, створена агенцією NORD DDB, також поширює інформацію серед громадськості та батьків, ілюструючи, як злочинці можуть ховатися за милими ігровими аватарами. На постерах «Розшукується» можна побачити деякі з цих невибагливих облич, що зображують єдинорогів і драконів.

Сьогодні дев’ять з 10 дітей у віці від восьми до 19 років грають у різні види онлайн-ігор, а майже кожен четвертий школяр мав контакт з дорослими з сексуальною ціллю до 15 років. ChildX хоче підвищити обізнаність про те, як діти стають мішенню для зловмисників на ігрових платформах, і про те, що необхідно щось робити, щоб зробити інтернет безпечнішим місцем для дітей. Сьогодні зловмисники в іграх можуть легко сховатися за аватаром, почати спілкуватися з дітьми, а потім перевести розмову в зашифровані чати.

У пронизливому фільмі дитина-жертва розповідає слідчим про свої випробування. Наприкінці глядачам показують поліцейські фотороботи, на яких зображені не жалюгідні люди, а милі на вигляд персонажі.

«Використовуючи лестощі, хабарі, брехню та наполегливість, зловмисники переконують дітей надсилати свої фотографії та відео. Вони часто використовують погрози, а іноді це призводить до серйозних злочинів, таких як зґвалтування. Все це ховається за аватаром. Батьки безсилі, а діти залишаються беззахисними. Ігрові компанії повинні робити більше для захисту дітей на своїх платформах, і ми бачимо, що добровільних заходів недостатньо — потрібне законодавство», — заявила Іда Остенссон, генеральний секретар ChildX.

Кампанія поширює своє послання за допомогою фільмів, зображень та радіосегменту, де ChildX (на додаток до законодавчих змін) прагне інформувати громадськість та батьків про те, що насправді може статися, коли їхні діти перебувають у своєму «безпечному просторі».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео