31 Жов 2023, 14:24

Олександра Захарченко стала операційним директором агенції BetterSvit

З жовтня 2023 року операційним директором агенції BetterSvit стала Олександра Захарченко, яка до цього займала позицію директора по роботі з клієнтами в агенції.

Олександра долучилась до команди BetterSvit на початку 2020 року і досягла значних результатів, ставши в компанії «Талантом року 2021». Та успішно продовжувала сприяти розвитку агенції своєю працею.

До BetterSvit Олександра працювала у відомих диджитал-агенціях. Її професійний досвід включає успішну роботу з Нова Пошта, Міндовкілля, McDonald’s, Sony, Henkel, PepsiCo, KIVI, БРСМ-Нафта, Велмарт, Carlsberg, ROSHEN, Weleda, а також з Європейсько-українським енергетичним агентством та ГО «Глобальний центр взаємодії в кіберспорті» (GC3).

«Я рада працювати та будувати кар’єру в команді BetterSvit. Ми маємо великий потенціал для росту та інновацій, і моя задача — не лише зберігати високий рівень сервісу та прибутковість бізнесу, а й продовжити наш успіх, розвиваючи нову візію та напрямки», — розповідає Олександра Захарченко, СОО агенції BetterSvit.

«Олександра — сильна лідерка, що очолила роботу агентства-лідера (№2 в рейтингу комунікаційних агенцій за результатами Effie Awards 2021). Я вірю, що цей метч лідерства спрацює і потенціал буде розкрито на повну», — коментує Світлана Степаненко, керуючий партнер групи ВetterSvit.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео