13 Чер 2023, 13:24

Олександр Зінченко став героєм соціального ролика

Компанія VBET Ukraine презентувала соціальне відео, героєм якого став Олександр Зінченко, гравець лондонського футбольного клубу «Арсенал» та капітан збірної України з футболу. Зінченко є амбасадором відповідальної гри VBET Ukraine ще з грудня 2022 року.

У сюжеті ролика візуалізовано різноманітні життєві ситуації, які вимагають від героя відповідально ставитись до своїх вчинків та обов’язків.

Ідея нашої спільної роботи з Олександром набагато глибша ніж просто заклик грати відповідально. Ми хочемо спонукати всіх, хто є вболівальником чи просто ситуативно долучається до перегляду футбольних матчів, мислити критично та підтримувати одне одного. Як на футбольному полі, так і в повсякденному житті – головне зберігати здоровий глузд.
Артем Іваницькій
СМО VBET Ukraine

Принципи відповідальної гри закладено в основу роботи VBET Ukraine. Компанія проводить просвітницьку роботу щодо безпечності ставок на спорт, розповідає клієнтам про особисту фінансову безпеку, інформує про перебіг всіх спортивних подій. VBET Ukraine має розроблений комплекс заходів, аби вберегти клієнтів від нерозумного витрачання коштів, наприклад, встановлення лімітів чи тимчасове обмеження гри.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео