04 Авг 2022, 14:38

Офіс Президента та Уряд розпочали нову кампанію про силу єдності українців

Сміливість, яку продемонстрували українці з початком війни, приголомшила весь світ. Те, як воює українська армія, національна стійкість та віра — назавжди увійдуть в історію та будуть надихати покоління. Українці об’єдналися як сім’я та почали працювати на перемогу. Сміливість стала брендом України завдяки кампейну BRAVERY. Але крім сміливості потрібна і згуртованість.

Берегти єдність зараз, працювати разом на перемогу – це найважливіше національне завдання, яке всі ми обов’язково виконаємо
Володимир Зеленський
Президент України

Саме тому Офіс Президента та Уряд розпочали нову внутрішню кампанію про єдність українського народу. Сьогодні ж як ніколи Україні потрібна нова хвиля підтримки, згуртованості та гордості за свою країну. Кампанія націлена на те, щоб нагадати українцям про силу єдності.

Завдяки кампанії Brave весь світ вже ідентифікує українців як сміливу націю, а жовто-блакитний прапор як головну ознаку цієї сміливості. Але ми розуміємо, щоб перемогти потрібна не тільки сміливість, але єдність всіх українців —  від Мельбурна до Онтаріо, від Львову до Краматорську.  Ми всі однієї сміливості!
Михайло Федоров
Міністр цифрової трансформації

Зараз росія робить все, щоб розколоти українців зсередини, змусити сумніватися один в одному. Тому єдність має бути одним з головних національних завдань на порядку денному. Головна місія нового проекту — підтримати дух українців, показати шлях до перемоги через згуртованість та стійкість.

Українці, коли об’єднуються, здатні робити неймовірні речі і вже не раз здивували весь світ своєю згуртованістю, взаємодопомогою та підтримкою. Коли ми єдині — ми непереможні! Вміння домовлятись, бачити, як наші відмінності допомагають стати сильнішими у боротьбі з ворогом — надважливі риси сміливої нації. Відчуття єдності підсилює сміливі дії українців. Тому наша нова кампанія присвячена саме цьому.
Дмитро Адабір
виконавчий директор агенції Banda

Креативну ідею кампейна єдності створило агентство Banda разом із Міністерством цифрової трансформації України. Для підтримки єдності білборди проекту з’являться по всій Україні. Також на сайті brave.ua було зібрано всі доступні інструменти, щоб кожен міг доєднатися до української сміливості боротися за свою свободу. Для цього потрібно завантажувати плакати, друкувати та виходити на мітинги в підтримку України у будь-якій точці світу. Робити донати на допомогу країні через перевірені фонди зібрані на сайті кампейну. Долучатись до ініціативи “ми однієї сміливості” в соціальних мережах за допомогою репосту в сторіс.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео