Обгорілі речі з пожеж у будинках були представлені на виставці у Новій Зеландії
31 Жов 2022, 17:13

Обгорілі речі з пожеж у будинках були представлені на виставці у Новій Зеландії

Пожежна та надзвичайна служба Нової Зеландії запустила нову кампанію димової сигналізації від Motion Sickness, MBM та oOh!mediaа. Вони створили виставку в музейному стилі, в якій представлено безліч обвуглених артефактів, які витягли з пожеж у новозеландських будинках.

Музей пожеж минулого дає близьке уявлення про сувору реальність пожеж, наголошуючи на важливості наявності працюючої димової сигналізації. Всі експонати були ретельно виготовлені, щоб точно імітувати руйнівні наслідки вогню, і кожен із них розповідає справжню історію руйнування та виживання.

Артефакти виставлені на освітлених постаментах, а історії вигравірувано на меморіальній дошці. Усі власники залишилися живими через спрацювання пожежної сигналізації у своїх будинках. Музей пожеж минулого можна побачити на автобусних зупинках із в серією активацій, що підтримуються соціальними, діджитал, радіо та ООН-активаціями по всій Новій Зеландії. У повідомленні викладено реальні історії, а також зазначено де встановити димову пожежну сигналізацію.

Старший спеціаліст зі зниження ризику пожеж та надзвичайних ситуацій Люк Берджесс каже: «Ми сподіваємося, що люди ніколи не будуть залучені до серйозної пожежі в будинку, проте ми не можемо не наголосити на важливості встановлення працюючих димових сповіщувачів у кожній спальні, вітальні та коридорі вашого будинку. Працююча димова сигналізація, можливо, не врятувала їхні речі, але врятувала їм життя».

Цього року пожежно-рятувальна служба відреагувала приблизно на 2800 пожеж. Більше половини з них не мали димової сигналізації або не працюючу сигналізацію. На жаль, деякі з цих пожеж спричинили загибель людей. «Занадто багато разів ми відвідували пожежі в будинках, де пожежна сигналізація не була встановлена ​​чи була встановлена ​​в неправильному місці. Майно можна замінити, але близьких ніколи не можна», — каже Люк.

Ендрю Хетеуей і Келлі Франс, творча команда Motion Sickness, сказали: «Коли ви стикаєтеся з особистою річчю, що сильно обгоріла, ви, природно, припускаєте найгірше. Ми хотіли показати новозеландцям, що хоча пожежа може позбавити вас ваших речей, вона не обов’язково має позбавити вас життя. Розміщення креативу в просторі музею здалося цікавим, оскільки ви зазвичай очікуєте, що виставлені артефакти належать людям, яких вже немає в живих. Втрачена річ не обов’язково означає втрачене життя».

Розкажіть друзям про новину