15 Вер 2022, 15:32

Nike створив нову модель кросівок за допомогою віртуальної реальності

Після кількох місяців перших поглядів Nike тепер збирається представити модель кросівок Air Max Scorpion, щоб відкрити нову еру Air. Майбутній силует взуття є першою демонстрацією серйозної еволюції технології Nike Air, досягнутої завдяки новим можливостям створення діджитал продуктів.

Модель Nike Air Max Scorpion була повністю розроблена під час пандемії за участю дизайнерів, інженерів та вчених Nike, які знайшли нові способи спільної роботи віртуально.

Ненсі Ейзенменгер, експерт-дослідник матеріалів, зазначає, що новий процес, випробуваний командою під час пандемії, допоміг знайти межу матеріальних обмежень, підштовхнувши до «оптимізації продуктивності та технологічності без будь-яких естетичних компромісів». На відміну від попередніх протоколів тестування, які вимагали вісім тижнів для однієї ідеї, кілька концепцій можна було протестувати лише за п’ять тижнів.

Взуття було розроблено з використанням програми тривимірної віртуальної реальності, яка дозволила команді візуалізувати у діджитал вигляді хребет скорпіона. Кінцевий продукт є версією Air Max з фізичними повітряними подушками в основі взуття.

Використання віртуальної реальності також надало простір, вільний від обмежень у малюванні у реальному світі, щоб надати дизайнерам творчу свободу у процесі створення. За словами Nike, використання віртуальної реальності стало можливістю скоротити викиди на 20% за рахунок збереження всього діджитал під час розробки.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео