29 Гру 2022, 14:47

Netflix представив загадкову грецьку віллу для фанатів фільму «Ножі наголо 2: Скляна цибуля»

Стрімінговий гігант Netflix представив грецьку віллу на лондонському Кінгс-Крос для просування останнього фільму із серії «Ножі наголо 2: Скляна цибуля».

Блокбастер за участю Деніела Крейга доступний на Netflix UK з 23 грудня, і на честь цієї події Netflix уклав партнерську угоду з фірмою зі зв’язків із громадськістю Sketch Events, щоб представити фільм безпосередньо лондонцям.

Запрошуючи людей перевірити свої навички вирішення головоломок, інтерактивна інсталяція пропонує чотири окремі заняття для відвідувачів. Для відвідувачів створено художню галерею, зону головоломок, бар та зону подарунків, крім того, є можливість сфотографуватися з образами акторів.

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь

Після успішного завершення головоломки відвідувачі навіть отримають ексклюзивну гру-загадку вбивства на тему «Ножі наголо», створену лондонською агенцією BBH, під назвою «Смерть та голуб».

Фанати розберуться з коробкою-головоломкою, як показано у фільмі, і спробують знайти заховане знаряддя вбивства в кімнаті, повній скляних предметів. Протягом усієї захоплюючої події їм прийдеться вирішувати все більш складні головоломки. У разі невдачі, вони втратять члена групи у блуканні темними коридорами особняка Брона.

Інсталяція була відкрита акторками Кейт Хадсон та Жанель Моне.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео