16 Май 2022, 15:25

«Антизомбі» та «Гражданская оборона» зібрали понад 100 млн переглядів в YouTube

Програми телеканалу ICTV, що мають багаторічну експертизу в протидії російській дезінформації та фейкам, мають все більше значення під час повномасштабної фази війни. Тільки у квітні випуски «Антизомбі» та «Гражданская оборона» декілька разів входили до ТОП-популярних та зібрали понад 100 000 000 переглядів на Youtube.

 «Антизомбі» та «Гражданская оборона» системно працюють заради захисту національної інформаційної безпеки та протидії планам, наративам кремля як в Україні, так і за кордоном. Команда цих проєктів розпочала фокусну роботу з протидії російській пропаганді ще у 2014 та активно використовує цей досвід та знання зараз, коли Росія щоденно здійснює не тільки військові, а й інформаційні атаки на Україну.

Особливу цінність ці програми мають також через свою аудиторію, велика частка якої — жителі тимчасово окупованих територій, громадяни рф та країн пострадянського простору. Від 24 лютого частка росіян та білорусів, що дивиться випуски «Антизомбі» та «Гражданской обороны», постійно збільшується і зараз складає понад 23%. Проєктам вдається не тільки не допускати поширення російської дезінформації в Україні, а і ставати джерелом інформації для населення країни-ворога, що постійно обмежує доступ до правди.

Наша команда була більше ніж готовою до роботи в цей час. Роками ми вивчали, глибоко аналізували не тільки російські фейки, а і їх підходи, внутрішній контекст та типові для них конструкти дезінформації. Тому зараз, ми реагуємо дуже швидко, і наші глядачі оперативно отримують якісний розбір по найактуальнішим питанням. Звісно, для нас дуже важливо бачити й попит, і довіру нашої аудиторії. Продовжуємо працювати та перемагати.
Оксана Дихніч
керівниця виробничої служби Starlight News, продюсер проєктів «Антизомбі» та «Гражданская оборона

Глядачі програм також можуть підтримати команду шляхом донейтів на YouTube. Ця підтримка є важливою для продовження інформаційної боротьби та команди проєктів.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео