22 Лис 2022, 16:22

На знак протесту проти чемпіонату світу з футболу створили пісні у стилі метал

У той час як у Катарі проходить чемпіонат світу з футболу, футбольний журнал застосовує зовсім інший підхід до висвітлення найбільшого у світі турніру, включаючи протестні пісні у стилі треш-металу, збір коштів для жіночого та молодіжного футболу та власну версію групи смерті.

Команда Howler Magazine, видання, присвяченого розповіді великих футбольних історій, помітила після того, як було оголошено пари чемпіонатів світу, що не було помітної «групи смерті» — легендарної традиції, що складається з чотирьох команд, які настільки хороші, що соромно, що тільки двоє з них проходять у наступний раунд. Прикладом цього є потужна група 1970 року з Англії, Бразилії, Чехословаччини та Румунії.

Не маючи такої пари цього року, Howler вирішив заповнити порожнечу «Howler Group of Death» — чотирма піснями про футбол та чемпіонат світу у виконанні треш-метал-групи Beekeeper із Сан-Дієго.

Ці пісні, які будуть розміщені на веб-сайті Howler, у YouTube, Twitter, Instagram і TikTok протягом усього групового етапу, є гімнами, які, на думку команди Howler, заслуговують уболівальники, а також відповіддю на тривогу, яку багато футбольних фанатів відчувають під час чемпіонату світу з футболу, повний суперечок про порушення прав людини та корупцію.

Денні Вендт, один із креаторів та співвласник Howler, сказав, що натхнення зробити щось для вирішення багатьох протиріч, пов’язаних із чемпіонатом світу, з’явилося, коли Howler опублікував авторську статтю Дена Фрідмана про бойкот чемпіонату світу. Вендт, Аарон Джеймс та Еріх Пфайфер надто довго були футбольними фанатами, щоб не дивитися цю грандіозну подію, але хотіли привернути увагу до свого невдоволення турніром. Катар має історію порушень прав людини та трудових мігрантів, і у FIFA за ці роки було багато проблем, у тому числі звинувачення в отриманні хабарів приймаючою країною.

«Ми так обурені всім, що стосується FIFA. Ми мирилися із путінським ЧС (чемпіонат 2018 року в росії), а тепер і з цим, але у футболі немає нічого поганого. Це, як і раніше, найкращі артисти у світі, тому ми не збираємося бойкотувати їх», — сказав Вендт.

Поки Джеймс і Вендт запитували, як впоратися зі своїм розчаруванням і «тикати і підштовхувати FIFA» з незалежним духом Howler, Пфайфер, фанат футболу та хеві-металу, вигадав дивну та нову ідею.

Маючи абстрактну ідею, команда мала придумати, як втілити її в життя. Вони погодилися, що у їхнього протесту має бути причина, і обрали Soccer Without Borders, некомерційну організацію, яка використовує футбол як засіб позитивних змін у США та за кордоном. Вони також вирішили зібрати гроші для організації за рахунок мерчу, донатів та продажу реклами.

Для мерчу команда розробила логотип Howler Group of Death у типовому стилі метал та нанесла його на сорочку для продажу на веб-сайті Howler.

Одна із пісень «Black World Cup Winter» — це гарячий гімн, який протестує проти FIFA і чемпіонату світу з футболу в Катарі. З текстами, у тому числі «Просочені кров’ю. Гидкий. Корумпований. Моя душа кричить. ФІФА відстій», протест прямо на поверхні. Інші пісні будуть звучати протягом усього турніру.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео