На захисній конструкції пам’ятника у Києві намалювали його силует
27 Тра 2022, 16:50

На захисній конструкції пам’ятника у Києві намалювали його силует

Пам’ятник Грушевському у Києві на Володимирській, 55 отримав захист від системи RE: Ukraine. Monuments. Сільпо, «Майстерня Чудес» та студія архітектури та дизайну balbek bureau допомогти реалізувати задум RE: Ukraine. Monuments.

Ця ініціатива з’явилася, щоб не допустити руйнування пам’ятників під час повномасштабного вторгнення.

На складах Сільпо зберігалися матеріали для різноманітних радісних заходів мирного часу «Сільподія» – сценічні конструкції, конструкції для зимової гірки та інших атракцій. Команда «Майстерні Чудес», які організовували «Сільподію», запропонували використати це для створення захисного каркасу навколо пам’ятників.

Формула №1 успіху в спортивному маркетингу!

Приєднуйся 10 вересня до Sport Marketing Marathon — марафону стратегій, метрик і рішень, які ведуть бренд до подіуму!

Кейси інтеграцій з різними видами спорту, інфлюєнс-механіки, вимірювання PR та багато іншого.

ЗАБРОНЮВАТИ УЧАСТЬ

Першою до Дня Києва побудували конструкцію навколо пам’ятника Грушевському. Сценічний конструктив використали як риштування. Бакелітову фанеру закріпили на риштування, пофарбували і нанесли графіку із зображенням оригінального пам’ятника — так, зимова «Альпійська гірка» отримала нову місію під час війни
Мітя Зінов’єв
керівник дослідно-конструкторського бюро «Майстерня Чудес»

Команда закликає і інші компанії долучатися до ініціативи RE: Ukraine. Monuments. Адже з мирного життя на складах залишилися матеріали, використання яких можна переосмислити і зробити корисними для громад у воєнний час.

Рішення RE: Ukraine. Monuments від архітектурної майстерні balbek bureau було створене з метою покращення візуального сприйняття у міському середовищі захищених пам’яток столиці у співпраці с Департаментом охорони культурної спадщини КМДА та Київського науково-методичного центру по охороні, реставрації пам’яток історії, культури і заповідних територій.

Перші захисні матеріали встановлені за допомогою місцевих будівельних компаній, громадських організацій та небайдужих волонтерів.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео