28 Сер 2023, 17:24

Міжнародний форум Kyiv Media Week повернувся в Україну

Міжнародний форум Kyiv Media Week повертається в Україну. Подія відбудеться 4 жовтня в столичному культурному кластері «Краків», ставши для В2В-медіаспільноти першим місцем для повноцінної живої зустрічі від початку повномасштабного вторгнення.

Цьогоріч програма форуму фокусуватиметься на найважливіших питаннях і процесах української контент-індустрії та включатиме аналітичні доповіді, панельні дискусії, презентації, пітчинг серіальних проєктів і кілька неформальних культурних заходів. Одним із партнерів заходу стане група 1+1 media, а в межах панельних дискусій до обговорень долучаться топменеджери компанії. 

«Зараз надзвичайно важливо підіймати актуальні питання щодо функціонування індустрії, адже вона переживає чи не найскладніші часи. Тож спільно з партнерами та учасниками форуму обговорюватимемо важливі теми, які у фокусі кожної компанії, що займається створенням та дистрибуцією контенту. Дякуємо організаторам за таку можливість. Впевнені, що адженда заходу буде насичена та корисна і обʼєднає всю спільноту», – прокоментували в 1+1 media. 

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Організатори зазначають, що в межах KMW’23 також будуть порушені питання щодо співпраці з фондами та донорами інших країн, нових підходів до аналізу аудиторії, зміни глядацьких вподобань у споживанні контенту, важливості євроінтеграції та дотримання західного вектору у кіно- та телевиробництві. 

«Цьогоріч ми жартома називаємо наш форум Kyiv Media Wednesday. Оскільки замість традиційного тижня матимемо лише одну середу. Зате яку! Ми вдома! Для нас, як і для кожного українця зараз, фраза «я вдома» набула нового, неабияк важливого сенсу. Тож будьте нашим гостем, будь ласка. Говоритимемо про найважливіше, підібʼємо підсумки цих надскладних для країни та індустрії півтора року, надихнемося силою, працьовитістю, успіхами та планами один одного, подякуємо нашим воїнам і вшануємо памʼять колег, які вже не з нами. Я впевнена, що навіть у такі темні часи є місце для нових ідей, розвитку креативу, цікавих колаборацій і партнерств, а також спільних мрій про найважливіші та найбільші перемоги, що ще попереду»,Катерина Удут, директорка MRM та керівниця KMW.

Учасники насиченої бізнес-програми KMW’23 матимуть змогу поділитись враженнями у більш неформальній атмосфері. До того ж наприкінці вечора усі акредитовані гості форуму будуть запрошені до кінозали для ексклюзивного допремʼєрного перегляду трилера «Між нами» режисерки Соломії Томащук з Анастасією Пустовіт та Ірмою Вітовською у головних ролях. Всеукраїнська прем’єра фільму відбудеться восени 2023, кінотеатральну дистрибуцію стрічки здійснює FILM.UA Distribution.

Програму та деталі заходів буде оголошено найближчим часом. Для того, аби вже зараз зареєструватися на участь в Kyiv Media Week необхідно перейти за цим посиланням.

Окрім цього, KMW’23 запрошує незалежних продюсерів та авторів художніх серіалів взяти участь у пітчингу KMW CoProduction Meetings’23 та представити свої ідеї для потенційної співпраці з провідними українськими медіагрупами. Мета – пошук нових сильних ідей серіальних проєктів для українського глядача, сприяння виходу на міжнародний ринок Ukrainian originals, посилення співпраці між провідними українськими компаніями та незалежними креаторами.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео