18 Кві 2024, 14:08

Miu Miu запустив свій літературний клуб

Модний бренд Miu Miu запустив свій перший літературний клуб «Writing Life» — дводенний захід, покликаний відродити повагу до літературних творів італійських письменниць Сібілли Алерамо та Альби де Сеспедес.

Цей унікальний літературний клуб, запланований на 17 та 18 квітня 2024 року, обіцяє захоплююче поєднання бесід, живих виступів та розваг, що підкреслює непохитну відданість Miu Miu сучасній думці.

Черпаючи натхнення з давніх традицій європейських літературних салонів та мистецьких кіл, літературний клуб Miu Miu пройде у міланському культурному центрі Circolo Filologico. Учасники заглибляться у глибокий вплив жінок у літературі, як у минулому, так і в сьогоденні через твори «Жінка» Сібілли Алерамо та «Заборонений зошит» Альби де Сеспедес.

Ці фундаментальні твори ілюструють трансформаційну силу письма як засобу самовираження, що дозволяє жінкам різних поколінь артикулювати свої прагнення, бажання та ідеології. Через свої наративи Алерамо та де Сеспедес утверджують незалежність, надихаючи наступні покоління відстоювати свій голос у суспільстві.

Літературний клуб Miu Miu має на меті сприяти діалогу про роль жінки в суспільстві, охоплюючи теми сім’ї, материнства та роботи. Панельні дискусії та перформанси під керівництвом докторки філософії з італійських студій Ольги Кампофреди стануть динамічною платформою, де можна обмінятися думками на ці різні теми.

Учасники дискусії, серед яких лауреатка Пулітцерівської премії Джумпа Лахірі, фіналістка премії Strega Клаудія Дурастані та номінантка Букерівської премії Селбі Вінн Шварц, підкреслять неминущу актуальність творів Алерамо та де Сеспедес.

Ці дискусії, які модеруватимуть письменниця Лу Стоппард і журналістка Зінг Цзен, обіцяють поєднати минуле з сучасністю, збагативши майбутній дискурс про розширення прав і можливостей жінок. Доповненням до цих інтелектуальних обмінів стануть літературні читання поезії та виступи живої музики.

«Writing Life» віддає шану літературним першопрохідцям і неперебутній спадщині жіночих голосів, що виходять за межі часу і надихають наступні покоління.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео